Nowa jednostka kasetonowa „mini” od Panasonic

Nowa jednostka kasetonowa Panasonic w call centre

Panasonic Heating & Cooling Solutions rozszerzył swoją ofertę o nowe rozwiązanie. Jednostka kasetonowa mini PACi PY3 60×60 z wbudowaną funkcją nanoe™ X to rozwiązanie przeznaczone dla przestrzeni takich jak restauracje, sklepy i niewielkie biura. Nowa jednostka wewnętrzna jest dostępna w pięciu wariantach wydajnościowych (od 2,0 do 6,0 kW).

Mini jednostka kasetonowa umożliwia wydajną pracę z wykorzystaniem czynnika chłodniczego R32. Lekkie i kompaktowe jednostki wewnętrzne z płaskim panelem zostały na nowo zaprojektowane. Dzięki temu mają bardziej subtelny profil i można je bezproblemowo zaadaptować do dowolnego schematu aranżacji wnętrz. Sprzęt idealnie nadaje się do montażu w przestrzeniach sufitowych o głębokości zaledwie 250 mm. W modelu PY3, aby zredukować poziom hałasu ulepszono, również pompkę skroplin zasilaną prądem stałym oraz wyłącznik pływakowy.

Innowacyjna technologia Panasonic z wbudowanym nanoe™ X w standardzie zapewnia ochronę przez patogenami. Wytwarzane rodniki hydroksylowe (rodniki OH) mają zdolność hamowania rozwoju szeregu zanieczyszczeń, wirusów i bakterii. Neutralizują także zapachy, zarówno w przypadku powierzchni twardych jak i tapicerowanych, co poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach i sprawia, że przyjemniej się w nich przebywa. Skuteczność takiego rozwiązania w usuwaniu wirusa SARS-CoV-2 z pomieszczeń, w którym pracuje klimatyzator, została potwierdzone przez niezależne laboratorium badawcze.

Przeczytaj więcej o technologii nanoe™ X i przeprowadzonych testach!

Ponadto jednostki oferują wysoki poziom komfortu dzięki precyzyjnej kontroli kierownic, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb. Kierownice sterowane 4 niezależnymi silnikami pozwalają na idealną dystrybucję powietrza bez ryzyka bezpośredniego nawiewu, redukując występowanie uczucia zimnych przeciągów. Stylowe mini kasety oferują szeroki zakres możliwości sterowania. Dotępne są np. CONEX, Panasonic AC Smart Cloud i AC Service Cloud oraz inteligentny czujnik Econavi. Ich kompatybilność z systemem Panasonic Free Multi umożliwia podłączenie do 5 jednostek z jednym agregatem zewnętrznym.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment