Konkurs „Lato Okazji” dla instalatorów BuyPV.eu

Trwa konkurs „Lato Okazji” dla instalatorów BuyPV.eu

Jeszcze do 30 września 2022 r. potrwa konkurs „Lato Okazji” dla instalatorów BuyPV.eu. Instalator/ firma, która w promocyjnym okresie wypracuje największy obrót w Buypv.eu otrzyma nagrodę główną. Stanowi ją voucher na zakupy w BuyPV na kwotę 5 000 zł netto! Przewidziano także nagrodę dodatkową.

BuyPV.eu zaprasza do udziału w konkursie dla firm i instalatorów fotowoltaicznych. Nagrody w konkursie skierowane są do instalatorów/firm dokonujących zakupów w Buypv.eu w okresie promocyjnym. Trwa on do 1 sierpnia do 30 września 2022 roku. Każdy Uczestnik konkursu powinien dokonać zakupu urządzeń w buypv.eu w czasie trwania konkursu. Należy także zgłosić ten fakt na dedykowanej stronie internetowej www.buypv.eu. Uczestnik może dokonać nieograniczonej ilości zgłoszeń.

Zasady konkursu „Lato Okazji” dla instalatorów BuyPV.eu

  1. Konkurs dla najlepszego! Instalator/ firma, która w promocyjnym okresie wypracuje największy obrót w Buypv.eu, otrzyma nagrodę główną. Stanowi ją voucher na zakupy w BuyPV na kwotę 5000 zł netto!
  2. Konkurs dla 3 najlepszych uczestników konkursu! Nagrody czekają na instalatora/ firmę, która w promocyjnym okresie dokona w buypv.eu zakupu za min. 1000 zł netto i wykona zadanie konkursowe. Zadanie polega na wysłaniu zdjęcia przy swojej pracy, a także odpowiedzi na pytanie: „Co daje Ci najwięcej satysfakcji w pracy?”. Nagrodą jest voucher na wakacje tygodniowe w Polsce w apartamencie, w nadmorskiej lokalizacji sieci hoteli Holiday Park & Resort. Termin wybiera laureat.

Szczegóły konkursu dostępne są także na stronie https://konkurs.buypv.eu/. Do dzieła! BuyPV.eu czeka na Wasze zgłoszenia!

Warto przeczytać także:

Leave a Comment