Panele PV i magazyny energii od lidera rynku! Wybierz BuyPV

BuyPV - lider magazynów energii - na nowych rynkach

Jak wybrać dostawcę komponentów do fotowoltaiki? Warto zaufać firmie stabilnej, oferującej pełne stany magazynowe i szybką dostawę oraz współpracę z uznanymi producentami komponentów – paneli, falowników i magazynów energii. BuyPV działa jako przedstawiciel uznanych producentów, prowadzi sklep internetowy z wysokim stanem magazynowym oraz outlet fotowoltaiczny. Dzięki temu każdy klient znajdzie w ofercie BuyPV najbardziej korzystne dla siebie rozwiązanie.

BuyPV zaprasza do zakupów nabywców hurtowych i firm instalatorskich – polskich i europejskich.

Dystrybutor wiodących producentów

Firma reprezentuje na europejskim rynku – poprzez własne oddziały i magazyny nie tylko w Polsce, ale też w ponad 20 krajach Europy – marki SolaX Power (magazyny energii) i JaSolar (panele fotowoltaiczne). Oferta SolaX Power to falowniki stringowe i hybrydowe oraz magazyny energii. do nowych i istniejących instalacji PV. Produkty wyróżniają się m.in. prostym montażem, dostępna jest też ich zdalna obsługa przez aplikację SolaXCloud. JaSolar od ponad 10 lat dostarcza moduły TIER1. Rozwiązania firmy cechuje wyższa moc wyjściowa, dobra wydajność zależnie od temperatury, mały wpływ efekty zacienienia na produkcję energii, trwałość (małe ryzyko wystąpienia gorących punktów) i wysoka tolerancja na obciążenia mechaniczne.

BuyPV ma status oficjalnego, certyfikowanego dystrybutora SolaX Power i oficjalnego dystrybutora JaSolar. Zgodnie z potrzebami instalatorów PV, oferta sklepu zapewnia kompleksowe rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, ale też urządzenia najlepiej wykorzystujące prąd solarny: konstrukcje montażowe i akcesoria, ładowarki EV i klimatyzatory.

Dziś naszą przewagą jest to, że jako jedni z nielicznych mamy stałe, kontenerowe ilości produktów dostępne od ręki. Całą energię koncentrujemy na zagwarantowaniu dostępności komponentów do instalacji.

Łukasz Studziński, Prezes BuyPV

Standard obsługi BuyPV

Na wysoki standard obsługi klientów BuyPV składają się przede wszystkim:

  • stałe stany magazynowe paneli fotowoltaicznych,
  • comiesięczne dostawy o wartości 27 MW (stan na październik/listopad),
  • wysyłka towaru w ciągu 24 h od zamówienia,
  • pełne i terminowe dostawy,
  • outlet fotowoltaiczny oraz
  • atrakcyjne warunki współpracy dla partnerów.

Ciekawym rozwiązaniem jest outlet, w którym można kupić pełnowartościowe i nowe produkty w bardzo korzystnych cenach. Ceny te obowiązują do wyczerpania zapasów magazynowych towarów składających się na outlet. Użytkownicy serwisu outletowego znajdą w nim m.in. moduły fotowoltaiczne, systemy montażowe, falowniki, okablowanie oraz rozwiązania konstrukcyjne.

W BuyPV.eu mocno wierzymy w to, że instalatorzy robią najlepszą robotę na świecie, jeśli damy im stały dostęp do zasobów. Do pełnych stanów magazynowych i sprawnej obsługi postanowiliśmy więc dołożyć promocyjne ceny dla naszych partnerów.

Łukasz Studziński, prezes BuyPV.eu

Firma wciąż rozwija swoją ofertę nie tylko produktową, ale też rozwiązania ułatwiające zakupy i korzystanie z platformy. Po wygodnym systemie zamówień i outlecie, firma pracuje także nad automatyzacją procesu sprzedażowego. Powstaje międzynarodowa platforma dedykowana do składania zamówień i obsługi klientów.

Stabilny, godny zaufania partner

BuyPV, działając w obszarze fotowoltaiki od ponad 10 lat, jest sprawdzonym partnerem biznesowym. Obecnie działa na terenie 24 krajów europejskich, wchodząc na kolejne rynki europejskie. Własne oddziały znajdują się w Czechach, Portugalii, Łotwie, Estonii, Niemczech, Rumunii, na Litwie oraz na Węgrzech. Magazyny mieszczą się w Polsce, Holandii, Hiszpanii i Bułgarii. Dynamiczny rozwój i wciąż wzmacniane pozycja nie tylko w Polsce, ale i w Europie pozwala traktować firmę jako solidnego partnera godnego zaufania.

Zajrzyj do sklepu BuyPV i poznaj faktyczną ofertę magazynową paneli, falowników, magazynów energii i innych komponentów do instalacji PV!

Warto przeczytać także:

Leave a Comment