Outletowy serwis sprzedażowy fotowoltaiki i OZE

Outletowy serwis sprzedażowy fotowoltaiki i OZE

Spółka BuyPV.eu, ceniony na polskim i europejskim rynku importer i dystrybutor rozwiązań OZE, ma dla instalatorów dodatkową gratkę. Na stronach producenta działa outletowy serwis sprzedażowy.

Outletowy serwis sprzedażowy BuyPV.eu to setki produktów od najlepszych dostawców w bardzo korzystnych cenach. Użytkownicy serwisu outletowego znajdą w nim m.in. moduły fotowoltaiczne, systemy montażowe, falowniki, okablowanie oraz rozwiązania konstrukcyjne. Outlet daje możliwość kupienia produktów pełnowartościowych i nowych, ale cechujących się promocyjnymi cenami. Ceny te nie są ograniczone czasowo, choć oferta ważna jest tylko do wyczerpania zapasów.

Z satysfakcją zapraszamy do nowego serwisu sprzedażowego – outletu buypv.eu. Już dziś widzimy duże zainteresowanie uczestników rynku OZE naszą ofertą. W BuyPV.eu mocno wierzymy w to, że instalatorzy robią najlepszą robotę na świecie, jeśli damy im stały dostęp do zasobów. Do pełnych stanów magazynowych i sprawnej obsługi postanowiliśmy więc dołożyć promocyjne ceny dla naszych partnerów

Łukasz Studziński, prezes BuyPV.eu

Celem BuyPV.eu, jako dostawcy otwartego na potrzeby instalatorów i odbiorców PV, jest zapewnienie im kompleksowych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki, ale także korzystających z prądu solarnego systemów grzewczych i chłodniczych. Dlatego w sklepie zamówić można m.in.:

  • najlepsze moduły fotowoltaiczne z listy Tier 1;
  • falowniki hybrydowe, konstrukcje montażowe, magazyny energii i inne komponenty OZE;
  • ładowarki do samochodów elektrycznych;
  • klimatyzatory.

Marka BuyPV.eu działa na terenie 24 krajów UE w formule B2B. Jest oficjalnym, certyfikowanym importerem i dystrybutorem modułów JaSolar oraz magazynów energi i falowników SolaX Power. Dzięki licznym oddziałom i magazynom w całej Europie zapewnia stałe stany magazynowe modułów fotowoltaicznych oraz comiesięczne dostawy minimum 25 MW. Wśród atrakcyjnych warunków współpracy należy wymienić m.in. wysyłkę towaru w ciągu 24 h od zamówienia. Odbiorcami oferty firmy są nabywcy hurtowi i instalatorzy w Polsce i w Europie. BuyPV.eu obsługuje także duże inwestycje przemysłowe i farmy fotowoltaiczne.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment