Chcesz montować fotowoltaikę? Wybierz solidnego partnera!

Chcesz montować fotowoltaikę? Wybierz solidnego partnera!

Jeśli chcesz montować fotowoltaikę, zdecyduje się na sprawdzonego partnera. BuyPV.eu to autoryzowany dystrybutor światowej jakości paneli fotowoltaicznych z Tier 1 i dostawca kompleksowych rozwiązań w dziedzinie OZE. Firma oferuje swoje rozwiązania na rynku polskim i UE. Współpracuje także z generalnym wykonawcą farm fotowoltaicznych w Polsce i Unii Europejskiej – Archigon Sp. z o.o.

materiał Partnera Strefy Instalatora – firmy BuyPV.eu


BuyPV.eu to wieloletni importer i dystrybutor paneli fotowoltaicznych z Tier1. W ofercie firmy znajdują się moduły fotowoltaiczne JaSolar. Uzupełniają ją także urządzenia Solax Power, inwertery, car porty, pompy ciepła, ładowarki samochodowe oraz magazyny energii. Oferta skierowana jest do instalatorów PV oraz EPC – generalnych wykonawców farm fotowoltaicznych.

BuyPV.eu odziała na rynku polskim, w krajach nadbałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia) oraz w Europie Zachodniej. Ofertę wyróżnia stały dostęp do dużej liczby produktów, szybka dostawa oraz atrakcyjne warunki współpracy. Na terenie Polski na instalatorów czekają magazyny, w których znajdują urządzenia o łącznej mocy 24 MW.

Wierzę w innowacje oraz rozwiązania poprawiające komfort i jakość życia, a do takich z pewnością należą technologie produkcji energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych. Zapotrzebowanie na energię stale rośnie, a prognozy pokazują, że tendencja będzie trwała. Niezależność energetyczna to nie tylko ekologia, ale również spore oszczędności. Dla inwestorów to również przewaga konkurencyjna – coraz więcej firm dąży do zrównoważonego rozwoju, podejmując działania na rzecz ochrony środowiska oraz zmiany klimatu. Dziś już chyba nikt nie ma wątpliwości, że niezależność energetyczna równa się bezpieczeństwo

Łukasz Studziński, Prezes BuyPV

Firma wciąż wzmacnia swoją pozycję na rynkach. To pozwala wciąż poszerzać ofertę. W czerwcu BuyPV.eu podpisała wartą 2 mln Euro umowę z generalnym wykonawcą farm fotowoltaicznych w Polsce i w Europie. Mowa o firmie Archigon Sp. z o.o. Współpraca obu firm przyniosła już ponad 10 MW mocy sprzedanych produktów. Pracujące inwestycje to już 20 MW mocy w inwestycjach. Jak podkreślił prezes BuyPV w Polsce w ciągu roku powstanie 1,5 GW „dużej” fotowoltaiki. Chodzi o farmy fotowoltaiczne i duże elektrownie dachowe.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment