BuyPV – lider magazynów energii – na nowych rynkach

BuyPV - lider magazynów energii - na nowych rynkach

Od 10 lat BuyPV – lider magazynów energii – dostarcza zieloną energię setkom firm i gospodarstw domowych nie tylko w kraju. Marka wciąż umacnia swoją pozycję na rynku instalacji fotowoltaicznych i pojawia się w kolejnych krajach Europy. W związku z dużym zainteresowaniem produktami nowe oddziały powstały w Rumunii i Niemczech.

BuyPV działa na terenie 24 krajów europejskich. Własne oddziały znajdują się w Czechach, Portugalii, Łotwie, Estonii, na Litwie oraz na Węgrzech. Niedawno wobec zainteresowania odbiorców oddziały powstały także w Niemczech i Rumunii. Magazyny mieszczą się w Polsce, Holandii, Hiszpanii i Bułgarii. Firma nie tylko dynamicznie się rozwija, umacnia pozycję w Europie i poza nią oraz poszerza ofertę. Pracuje także nad automatyzacją procesu sprzedażowego – międzynarodową platformą dedykowaną do składania zamówień i obsługi klientów.

Kluczem do sukcesu jest szybkie reagowanie, umiejętność podejmowania odważnych decyzji i dostosowywanie gamy produktów do potrzeb zmieniających się warunków. Nowa strategia firmy, rozszerzenie oferty i wejście marki na rynki europejskie – to odpowiedzi na wyzwania, przed którymi stanął rynek. Dziś naszą przewagą jest to, że jako jedni z nielicznych mamy stałe, kontenerowe ilości produktów dostępne od ręki. Całą energię koncentrujemy na zagwarantowaniu dostępności komponentów do instalacji.

Łukasz Studziński, Prezes BuyPV

Marka swoją ofertę kieruje do nabywców hurtowych i firm instalatorskich – polskich i europejskich. BuyPV jako lider magazynów energii jest oficjalnym, certyfikowanym dystrybutorem firmy SolaX Power. Jako oficjalny dystrybutor sprzedaje także panele JaSolar. Specjalizuje się również w imporcie i dystrybucji m. in. inwerterów hybrydowych, systemów magazynowania energii czy paneli z listy Tier1. W ofercie są tylko konstrukcje montażowe, ładowarki EV, klimatyzatory i pozostałe komponenty PV.

BuyPV gwarantuje terminowe i pełne dostawy oraz:

  • stałe stany magazynowe paneli fotowoltaicznych,
  • comiesięczne dostawy minimum 25 MW,
  • wysyłkę towaru w ciągu 24 h od zamówienia,
  • outlet fotowoltaiczny oraz
  • atrakcyjne warunki współpracy dla partnerów.

Zajrzyj do sklepu BuyPV!

Warto przeczytać także:

Leave a Comment