Stulecie BayWa AG – zaufanie, rozwój i innowacje

Stulecie BayWa AG - zaufanie, rozwój i innowacje

BayWa r.e. Solar Systems świętuje Stulecie BayWa AG – swojej firmy macierzystej. Od wieku firmę inspirują zmiany i współpraca w różnych sektorach, napędzająca innowacje. Dzięki temu na całym świecie powstają nowatorskie projekty w zakresie żywności, energii i mobilności. Zaufanie, rozwój, innowacje – te zasady przyświecają dostojnemu jubilatowi od 2023 roku.

Powstałe w 1923 roku tradycyjne, rodzinne przedsiębiorstwo handlowe oparte na rolnictwie rozwinęło się w międzynarodową grupę napędzaną ciągłymi zmianami. Dzisiejsza BayWa AG łączy tradycję z nowoczesnością jak mało która firma tej wielkości. Działając globalnie i zatrudniając łącznie 25 tys. pracowników, firma pielęgnuje lokalne wartości.

Stulecie BayWa AG – stulecie skupienia na potrzebach człowieka

BayWa AG i jej oddziały biznesowe: Energetyka, Rolnictwo i Materiały budowlane opracowuje wiodące projekty i rozwiązania zaspokajające podstawowe potrzeby człowieka. Od wielu lat firma nieprzerwanie dostarcza rozwiązania w zakresie żywności, energii i mobilności. Działalność w zakresie energii odnawialnej skupiona jest w BayWa r.e. Dlatego oddział ten również odgrywa ważną rolę w tej podróży, współpracując z instalatorami w 30 krajach na świecie.

BayWa AG współpracuje z instalatorami w 30 krajach na świecie

Pomimo wszystkich osiągniętych sukcesów BayWa AG nie spoczywa na laurach. Najlepsze jest jeszcze przed nami – mówi firma jednym głosem i wspólnie nie ustaje w innowacjach, zmianach i dostosowaniu się do zmieniającego się świata.

Nasze ścieżki zawsze wytyczaliśmy kierując się potrzebami ludzi i nadal zamierzamy to czynić. Jesteśmy gotowi na kolejne 100 lat!

BayWa AG

BayWa r.e. obecna także w Polsce

Na rynku polskim BayWa r.e. działa nie tylko jako hurtownia fotowoltaiczna. BayWa r.e. Solar Systems to autoryzowany dystrybutor PV współpracujący z firmami instalatorskimi. W portfolio produktów znajdą Państwo wszystkie elementy potrzebne do zaprojektowania i wdrożenia fotowoltaiki od wiodących, globalnych producentów. Firma oferuje wszystko, co potrzebne jest do montażu PV – od modułów i falowników poprzez magazyny energii, optymalizatory i akcesoria PV aż po novotegra (autorski system montażowy). Oferta poszerzona jest także o dostępne do ręki pompy ciepła od wiodących dostawców. A wszystko to można znaleźć 24/7 w wygodnym i ekspresowym sklepie internetowym (webshopie). Tam profesjonaliści branży znajdą również kompletną i rzetelną dokumentację produktową oraz bogatą ofertę szkoleniową.

Zapraszamy do współpracy: sklep.baywa-re.pl

Warto przeczytać także:

Leave a Comment