BayWa r.e. i JINKO – współpraca na rynku polskim

BayWa r.e. i Jinko Solar - oferta współpracy

Oferta B2B jeszcze lepiej dostosowana do potrzeb firm instalacyjnych w Polsce! Do oferty autoryzowanego dystrybutora sprzętu fotowoltaicznego BayWa r.e dołączają moduły JINKO. Moduły te przede wszystkim bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i ciągły rozwój produktów, zapewniający pozycję lidera technologicznego.

materiał Partnera Strefy Instalatora – firmy BayWa r.e.


BayWa r.e. i JINKO – zaufani partnerzy

BayWa r.e. Solar Systems, polska część grupy BayWa r.e., to hurtownia fotowoltaiczna B2B z platformą zakupowa online, oferująca zaufane i certyfikowane komponenty instalacji fotowoltaicznych bezpośrednio od producentów. Dużą wygodą jest także możliwość odbioru osobistego w Modlniczce pod Krakowem. Firma zapewnia także szkolenia dla instalatorów i doradztwo techniczne. Oferuje również autorski system montażowy novotegra i bezpłatne narzędzie do projektowania instalacji PV Solar-Planit.

BayWa r.e. – centrum magazynowo-logistyczne w Zabierzowie pod Krakowem.

W magazynach BayWa r.e. już wkrótce zagoszczą produkty rozpoznawalnego przedsiębiorstwa Jinko Solar. Firma ta, oferująca moduły fotowoltaiczne o korzystnym stosunku wydajności do cen, działa w Szanghaju od 2006 r. Rozwiązania firmy przeznaczone są dla sektora mieszkaniowego, a także komercyjnego. Trafiają do odbiorców w ponad 160 krajach na świecie. Jinko Solar ma swoim koncie moduły o mocy zainstalowanej ponad 100 GW. Wciąż ulepsza swoje produkty w nieustannie rozwijanych centrach badawczych i handlowych. Pozycję lidera technologicznego zagwarantowały producentowi przede wszystkim innowacyjne moduły PV z serii Tiger Neo.

Technologia solarna Tiger Neo N-Type – flagowe rozwiązanie JINKO Solar

Moduły Jinko są bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych i typowe problemy paneli PV. Technologia Neo N-type oznacza obniżony współczynnik temperaturowy i niższą degradację wywołaną przez światło (LID/LETID). Na powierzchni modułu pokrytej fosforem nie dochodzi do reakcji borowo-tlenowej.Moduły mają reż większą liczbę szyn zbiorczych – zamiast typowych 5 jest ich aż 16. Długość gwarancji zależy od konkretnego produktu i wynosi 12 lub 25 lat. Dodatkowym atutem jest 30-letnia gwarancja liniowa na uzysk.

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej o Jinko Solar (j, angielski).
Zapraszamy także do odwiedzenia strony zakupowej BayWa r.e.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment