Poznaj nowatorskie rozwiązania w klimatyzacji!

Nowatorskie rozwiązania w klimatyzacji

Czynnik chłodniczy R32, imponująca sprawność zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania, inteligentne sterowanie i funkcje zdrowotne. Oto skrócony portret nowoczesnego klimatyzatora domowego. Poznaj wysokiej klasy urządzenia klimatyzacyjne, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

materiał przygotowany we współpracy z Partnerami Strefy Instalatora – firmami Bosch i Viessmann


Klimat w pomieszczeniach (jakość powietrza wewnętrznego) to dziś już nie tylko temperatura i wilgotność. Od klimatyzatorów wymaga się także zaawansowanych funkcji oczyszczania powietrza z pyłów PM 2,5 oraz oczyszczania z mikroorganizmów, a nawet wirusów. Ważną rolę odgrywają także funkcje „samoobsługi” urządzenia, np. funkcja inteligentnego osuszania czy samooczyszczenia jednostki wewnętrznej. Wszystkie te funkcje muszą towarzyszyć doskonałej efektywności energetycznej, co ważne – zarówno w trybie grzania, jak i chłodzenia. Zobacz najnowsze propozycje urządzeń firmy Bosch (linia Climate), które spełniają te zadania.

Dziś coraz większą uwagę klienta zwracają systemy multi-split. W układach tych jedna jednostka zewnętrzna obsługuje kilka (np. aż do pięciu) jednostek wewnętrznych. To podejście łączy się z oczekiwaniem, by klimatyzator spełniał funkcję grzewczą – nawet do temperatury poniżej -20OC! Układ klimatyzacji domowej nie może się obyć bez zaawansowanego sterowania – zarówno pracy automatycznej, jak i możliwości wygodnego ustawiania pracy urządzenia przez użytkownika. Zobacz propozycje urządzeń firmy Viessmann (linia Vitoclima), z którymi można zbudować efektywny, wydajny i estetyczny system, skrojony na miarę potrzeb najbardziej wymagającego inwestora.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment