Klub Złotego Instalatora De Dietrich

Klub Złotego Instalatora De Dietrich - korzyści dla instalatora

Klub Złotego Instalatora De Dietrich to prosty i przejrzysty system naliczania punktów, dodatkowe premie finansowe. To tylko kilka benefitów, jakie czekają członków Klubu. Program w 2020 roku został ulepszony oraz rozszerzony, dzięki czemu instalatorzy mogą czerpać jeszcze większe korzyści.


Nowa formuła opiera się na elektronicznym systemie naliczania punktów, co znacznie ułatwia dostęp do informacji i przyspieszyła całą procedurę.
Jakie są korzyści z uczestnictwa w programie?

Klub Złotego Instalatora De Dietrich – premie

Każdy z członków może skorzystać z trzech rodzajów premii:

  • serwisowej – udzielana za wpis do ewidencji SKG, czyli uruchomienie urządzenia,
  • za promocję sprzedaży – udzielana w postaci dopłaty za montaż,
  • punktowej za promocję sprzedaży, która pozwala na wyjazd szkoleniowy (Szkolenie Pod Palmami KZI) lub wymianę na środki pieniężne. UWAGA! Z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej i w trosce o zdrowie oraz bezpieczeństwo członków wyjazd wakacyjny zawieszono.

Dokonanie wyboru rozliczania premii wymienionych w ramach nowej platformy Programu Lojalnościowego KZI daje szereg korzyści. Przede wszystkim znacznie ułatwia formę rozliczenia, ponieważ zdejmuje z instalatora konieczność wystawiania i przesyłania do BDR Thermea Poland faktur za wykonane usługi uruchomienia lub montażu. Przysługujące z tego tytułu środki finansowe automatycznie są przelewane na kartę przedpłaconą MASTERCARD. Członkowie mogą zdecydować o rozliczaniu każdej z tych premii, rejestrując się na platformie programu.

Szkolenie Pod Palmami

Zmianie uległy także zasady przyznawania premii za promocję sprzedaży, która uprawnia do udziału w corocznym, wakacyjnym wyjeździe zwanym Szkoleniem Pod Palmami KZI, które przysługuje za zgromadzenie w ciągu roku odpowiedniej ilości punktów za redystrybucję produktów BDRTP. Liczby punktów przysługujące poszczególnym grupom urządzeń oraz szczegóły o programie znajdują się na stronie internetowej programu.

Aby dołączyć do Klubu, należy wejść na stronę Programu.

Zobacz także, co marka DeDietrich mówi na ważny temat: gwarancja na urządzenia cieplne!

Warto przeczytać także:

Leave a Comment