Klub Złotego Instalatora De Dietrich zaprasza!

Klub Złotego Instalatora De Dietrich

Program lojalnościowy Klub Złotego Instalatora skierowany jest do instalatorów urządzeń De Dietrich i Baxi. Dzięki programowi można uzyskać premie za sprzedaż, montaż i pierwsze uruchomienie urządzeń. A to jeszcze nie wszystko, co proponuje Klub!

Klub Złotego Instalatora (KZI) umożliwia instalatorom skorzystanie z premii sprzedażowej (za wsparcie sprzedaży) oraz dwóch rodzajów premii serwisowej. Pierwsza z nich przysługuje za montaż urządzeń, natomiast druga – za pierwsze uruchomienie urządzenia. Potwierdzenie pierwszego uruchomienia stanowi wpis do ewidencji Systemu Kart Gwarancyjnych. Instalator, który jednocześnie urządzenie zaoferował, zamontował i uruchomił po raz pierwszy, ma prawo do wszystkich trzech premii na raz.

Klub Złotego Instalatora De Dietrich. Zasady udziału

Instalator chętny do udziału w Klubie Złotego Instalatora musi mieć konto na platformie Programu Lojalnościowego KZI. Na stronie Klubu można zarówno założyć konto, jak i logować się do konta już istniejącego. Punkty naliczają się bezpośrednio w systemie, nie ma potrzeby wystawiania faktur, a przelewy następują automatycznie.

Premia za wsparcie sprzedaży ma postać punktów. Można ja zarówno wymienić na pieniądze przekazane na kartę Mastercard, jak i zbierać, żeby wziąć udział w corocznym Szkoleniu pod Palmami KZI. Szkolenia pod Palmami odbywają się zawsze w wyjątkowych (tropikalnych) okolicznościach przyrody i pozwalają połączyć zdobywanie wiedzy, wypoczynek i integrację branżową. Premię można też wykorzystać, żeby kupić urządzenia marki De Dietrich i Baxi w sklepiku Klubu Złotego Instalatora.

Premie serwisowe mają formę finansową. Instalator otrzymuje je jako przelew na na kartę przedpłaconą Mastercard.

Wysokość premii finansowej, a także liczba punktów zależą od tego, jakie urządzenie sprzedano lub zamontowano.

Aplikacja mobilna Klubu Złotego Instalatora – szybki dostęp do konta

Złoty Instalator może korzystać ze swojego konta także przez aplikację mobilną. Zapewnia ona wygodną obsługę konta za smartfona lub tabletu i umożliwia:

  • przegląd zarejestrowanych w Systemie Kart Gwarancyjnych urządzeń do premii;
  • zamianę punktów KZI na premię pieniężną i odbierania jej na karcie przedpłaconej;
  • kupno urządzeń w sklepiku Klubu Złotego Instalatora;
  • dostęp do aktualności i innych informacji o programie.

Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Android (Google Play) oraz iOS (App Store). Korzystanie z aplikacji wymaga wcześniejszej rejestracji w Klubie. Po jej pobraniu należy wpisać w oknie powitalnym kod dostępu, umieszczony na koncie instalatora w zakładce Aplikacja KZI.

Promocje i nagrody dla instalatorów

Uczestnictwo w programie lojalnościowym Klub Złotego Instalatora to także promocje skierowane do jego członków.

Do 30 sierpnia 2023 roku za zakup i rejestrację każdych dwóch sztuk pomp ciepła Modena i Auriga A można otrzymać zestaw klimatyzacji CLIM’UP SMART. Zestaw klimatyzacji CLIM’UP SMART o mocy 3,5 kW (wartości 3650 PLN) przypisywany jest do co drugiej z tych pomp ciepła. Natomiast za każde trzy sprzedane i zamontowane monoblokowe pompy ciepła Modena można dostać kocioł kondensacyjny MCR3 evo 24T lub MCR3 evo 24/28 MI (wartość powyżej 10 tys. PLN).

Do 30 września 2023 roku za zakup i montaż każdych dwóch sztuk pomp ciepła monoblok Auriga A można otrzymać kocioł kondensacyjny Luna Classic 28 lub Luna Classic 1.24.

Więcej o Klubie Złotego Instalatora przeczytasz na: www.klubzlotegoinstalatora.pl.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment