Nowe pompy obiegowe TacoNova

pompy obiegowe taconova

Na rynek wprowadzono dwie nowe pompy obiegowe Taconova, które wyróżniają się wyjątkową wydajnością. Urządzenia TacoFlow2 Pure i TacoFlow2 Pure Plus znajdą zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i obiektach komercyjnych.

Pompy obiegowe TacoNova, czyli większa wydajność

Nowa pompa obiegowa TacoFlow2 Pure zapewnia wyjątkowo wydajną i energooszczędną dystrybucję ogrzanej wody użytkowej. Rozwiązanie sprawdzi się w domach jedno- i wielorodzinnych oraz mniejszych budynkach użyteczności publicznej. Przy wysokości podnoszenia ok.1,4 metra, ten kompaktowy model zużywa jedynie od 2,5 do 7 W. Dzięki temu jest znacznie wydajniejszy i bardziej energooszczędny od poprzedniej wersji. Zakres obsługiwanych temperatur wynosi od 5 do 65°C.

Nowa pompa TacoFlow2 Pure zapewnia wyjątkowo wydajną i energooszczędną dystrybucję ogrzanej wody użytkowej w domach jedno- i wielorodzinnych oraz mniejszych budynkach użyteczności publicznej.

Podobnie jak wszystkie pompy obiegowe Taconova napędzane sprawdzonymi silnikami synchronicznymi z magnesami trwałymi, TacoFlow2 Pure charakteryzuje się również wyjątkowo cichą pracą, niezawodnością i wytrzymałością. Dzięki temu nie wymaga konserwacji ani wymiany elementów uszczelniających w okresie eksploatacji.

Inteligentne rozwiązania: timer i czujnik temperatury

Z nową pompą cyrkulacyjną TacoFlow2 Pure Plus, instalacja c.w.u. staje się jeszcze bardziej wydajna. Produkt ten oferuje dodatkowe inteligentne funkcje. Wśród nich znajdują się wyświetlacz LCD z timerem do ustawiania programu weekendowego oraz czujnik do kontroli temperatury. Dzięki temu, użytkownik może optymalnie dostosować pracę instalacji wody użytkowej do indywidualnych potrzeb. Jednocześnie ograniczamy koszty wynikające ze zużycia energii przez samą pompę oraz ze strat związanych z utrzymywaniem gotowości instalacji. TacoFlow2 Pure Plus potrafi obniżyć zużycie energii nawet o 80% w porównaniu do standardowej pompy, przy tej samej wydajności hydraulicznej.

Oba nowe urządzenia firmy Taconova są wyposażone w skuteczne zabezpieczenie przed blokowaniem. TacoFlow2 Pure Plus można również optymalnie dopasować do systemu poprzez wybór najbardziej odpowiedniej z trzech krzywych ciśnienia stałego.

TacoFlow2 Pure Plus oferuje dodatkowe inteligentne funkcje, takie jak wyświetlacz LCD z timerem do ustawiania programu weekendowego oraz czujnik do kontroli temperatury

Warto przeczytać także:

Leave a Comment