Targi Instalacje 2024 zapraszają instalatorów [23-25.04 w Poznaniu]

Targi Instalacje 2024 zapraszają instalatorów [23-25.04 w Poznaniu]

Poznań w dniach 23-25 kwietnia to Targi Instalacje 2024, ale także targi Securex, Sawo, Greenpower, Expopower i Forum Wodorowe. Interesują Cię różne obszary branżowe? W takim razie spotkajmy się w Poznaniu, gdzie na zwiedzających czeka nie tylko ekspozycja targowa, ale też liczne wydarzenia. W tym roku instalator jest w centrum uwagi!

Instalator Przyszłości to dynamiczne, multidyscyplinarne wydarzenie z aktywnym udziałem środowisk producentów, dystrybutorów, instytucji i organizacji kształtujących obszar działań branży oraz innowacyjnych partnerów, którzy współtworzą nowe możliwości rozwoju zarówno branży, jak i rynku Instalatora Przyszłości. Wydarzenie, w którego centrum stoi człowiek! Dyskusja, zabawa i rywalizacja, wymiana doświadczeń, prowadzenie biznesu – wybierz temat dla siebie!

Targi Instalacje 2024 z pokazami dla instalatorów

Warto odwiedzić także specjalną ekspozycję Strefa Władcy Żywiołów. Dzięki licznym pokazom będzie można poznać w praktyce najnowsze urządzenia wystawców z tego obszaru oraz wymienić doświadczenia. Organizator – Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych OSFIS – obiecuje bezcenny czas w gronie profesjonalistów.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment