Przyciski uruchamiające Viega – funkcjonalność i wyjątkowy wygląd

Przyciski uruchamiające Viega - funkcjonalność i wyjątkowy wygląd

Przycisk uruchamiający do WC nie tylko spełnia swoją podstawową funkcję, ale też odgrywa istotną rolę jako detal decydujący o charakterze łazienki. W nowoczesnych, minimalistycznych łazienkach ma to szczególne znaczenie. Detal powinien zaskakiwać i przyciągać uwagę, ale też pasować do całego projektu wnętrza i nie dominować nad nim. Przyciski uruchamiające Viega z serii Visign to modele o zaskakujących rozwiązaniach wzorniczych, pozwalające na nadanie charakterystycznego wyglądu łazience.

materiał Partnera Strefy Instalatora – firmy Viega


Przyciski uruchamiające Viega z serii Visign powstały we współpracy z renomowanym studiem ARTEFAKT design z Darmstadt. Oryginalne projekty, szlachetne materiały i nowoczesne rozwiązania techniczne przekładają się na wyjątkowe efekty wizualne i doświadczenia użytkownika. Ponad 50 seryjnych wzorów obejmuje także modele całkowicie przełamujące klasyczne wyobrażenie o tym produkcie.

Oryginalna forma i wykończenie

Przycisk Visign for More 200 kojarzy się z lekkością i delikatnością. Przypomina delikatną falę, która zdaje się nachylać do użytkownika, jasno sygnalizując funkcje spłukiwania pełnego i oszczędnego. Przycisk odchyla się od ściany – sprawia wręcz wrażenie, jakby unosił się w powietrzu. Wykonano go ze stopu aluminium, dostępne kolory to czarny mat oraz ciepła złota miedź. Wyjątkową lekkością przekonuje natomiast model z wysokiej jakości szkła bezpiecznego. Ciekawym rozwiązaniem jest również przycisk o powierzchni z przyjemnego w dotyku fornirowanego drewna – znakomity do łazienek w stylu skandynawskim, inspirowanym ciepłem i naturą. Miłośnicy stylu glamour mogą zamówić indywidualnie przycisk pozłacany.

Przyciski uruchamiające Viega - Visign for More 200

Dzięki odchyleniu od ściany, przycisk Visign for More 200 sprawia wrażenie, jakby unosił się w powietrzu.
Ciekawym rozwiązaniem jest wersja z fornirowanego drewna, która wnosi do łazienki ciepło i naturalność.

Przyciski uruchamiające Viega – urok tłoczonej stali

Przycisk uruchamiający Visign for More 201 wyróżnia się unikalną jakością wykonania. Zapewnia ją wycinanie laserowe i wytłoczenie z jednego kawałka bardzo cienkiej stali nierdzewnej. Dwa opływowe klawisze łagodnie wznoszą się z minimalistycznej podstawy. Model, wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej, może mieć kolor biały lub czarny matowy. Dyskretne oświetlenie, dostępne opcjonalnie w postaci ramki montażowej z diodami LED, podkreśla szczególny charakter tego modelu. Można zamontować go też równo z powierzchnią glazury, korzystając ze specjalnej ramki montażowej.

Przycisk uruchamiający Visign for More 201
Przycisk uruchamiający Visign for More 201 jest wycinany laserowo i wytłaczany z jednego kawałka bardzo cienkiej stali nierdzewnej. Dwa opływowe klawisze łagodnie wznoszą się z minimalistycznej podstawy

Prawdziwie rewolucyjny design

Model Visign for More 202 to rewolucja w spłukiwaniu toalety! Zamiast klasycznych klawiszy wyposażony został w innowacyjne pokrętło o organicznym kształcie. Odrębność charakterystycznej gałki podkreśla (szczególnie w ciemności) obramowanie z diod LED. Za aktywację spłukiwania odpowiada elektronika ukryta pod przyciskiem. Visign for More 202 pasuje praktycznie do każdej łazienki. Model wykonano ze stali nierdzewnej, zaś oprócz dostępnych kolorów bazowych – białego i białego/chromowanego – przycisk może może być lakierowany na wiele kolorów specjalnych.

Visign for More 202
Przycisk Visign for More 202 stanowi prawdziwą rewolucję w zakresie spłukiwania toalety.
Charakterystyczna gałka o organicznym kształcie obramowana jest diodami LED, które w ciemności dodatkowo podkreślają jej odrębność

Odwrotny układ klawiszy

Przyciski uruchamiające do WC mają zazwyczaj układ poziomy. Model Visign for Style 24 jest inny, bardzo ciekawy wizualnie. Zapewniają to przyciski umieszczone pionowo i na środku. Wysoka jakość produktu jest widoczna szczególnie w wersjach dwukolorowych. Czarne akrylowe powierzchnie o wysokim połysku, w połączeniu z elementami wykonanymi np. z matowego czarnego tworzywa, nadają przyciskowi Visign for Style 24 wyjątkowo ekskluzywny wygląd. Na zamówienie dostępne są kolory specjalne oraz ramka do montażu na równi z powierzchnią glazury.

W modelu Visign for Style 24 klawisze umieszczone są pionowo, na środku, jeden pod drugim, co zapewnia ciekawy efekt wizualny.

Bezdotykowe przyciski uruchamiające Viega w nowoczesnej oprawie

Visign for More 205 sensitive łączy maksymalną funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo. Delikatnie zaokrąglone krawędzie i czarne szkło przypominają estetykę nowoczesnego smartfona. Nadają lekkości i blasku. Model ten wyróżnia się także uruchamianiem bezdotykowym, co zapewnia wygodę i najwyższy poziom higieny. Spłukiwanie aktywuje się dzięki zbliżeniu dłoni do wybranego pola.

Bezdotykowy przycisk Visign for More 205 sensitive to połączenie nowoczesnego wzornictwa z maksymalną funkcjonalnością.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment