Stylowe syfony umywalkowe Viega w kolorze czarny mat

Stylowe syfony umywalkowe Viega w kolorze czarny mat

Zmieniają się wiodące style aranżacji łazienek, ale czarne akcesoria i armatura pozostają nieodmiennie popularnym i cenionym przez inwestorów rozwiązaniem. Firma Viega uzupełniła swoją ofertę czarnych odpływów prysznicowych i przycisków uruchamiających do WC o kolejny elegancki element wyposażenia. Nowe eleganckie syfony umywalkowe w kolorze czarny mat idealnie komponują się z armatura i ładnie kontrastują np. z białą ceramiką łazienkową.

Czerń, jak wyrazisty kolor, stosowana z umiarem i wyczuciem, nadaje wnętrzu elegancki i szlachetny charakter. W większości łazienek, niezależnie od ich wielkości, bardzo dobrze sprawdzi się przemyślana aranżacja z czarnymi detalami. Wówczas pełnią one dyskretną, ale istotną rolę, pozwalając stworzyć spójny, stylowy wystrój łazienki.

Podwójna rola syfonu

Choć syfon umywalkowy wydaje się produktem niepozornym, ma duże znaczenie w funkcjonowaniu łazienki, a także (jeśli jest na widoku), może pełnić istotną funkcję dekoracyjną. Odpowiada ona za efektywne odprowadzanie wody z umywalki i blokowanie nieprzyjemnych zapachów pochodzących z kanalizacji. W ofercie firmy Viega znajdują się syfony umywalkowe wysokiej jakości, cenione za trwałość i wydajność w odprowadzaniu wody. Zależnie od możliwości aranżacyjnych łazienki można zastosować syfony rurowe i butelkowe. Te drugie, ze względu na zwartą i smukłą konstrukcję, sprawdzą się przede wszystkim w małych pomieszczeniach.

Syfon rurowy Viega w kolorze czarny mat (nr wzoru 5611.5)

Syfony umywalkowe w kolorze czarny mat

Teraz każdy z tych rodzajów syfonów może stanowić elegancki dodatek do wystroju. Viega wprowadziła do swojej oferty również eleganckie syfony w kolorze czarny mat. Klienci mają do wyboru model rurowy (nr wzoru 5611.5) lub butelkowy (nr wzoru 5753). Syfony wykonano z mosiądzu i pomalowane proszkowo. Dzięki temu są nie tylko trwałe, ale też atrakcyjne wizualnie. Syfony te uzupełniają asortyment czarnych produktów łazienkowych Viega, dostępnych w tym kolorze. Doskonale komponują się z designerskimi przyciskami uruchamiającymi z serii Visign for Life i Visign for More o wyrazistym wzornictwie oraz z czarnymi rusztami odpływów prysznicowych Advantix Vario i Advantix Cleviva.


Syfon butelkowy Viega w kolorze czarny mat (nr wzoru 5753)

Warto przeczytać także:

Leave a Comment