Jubileuszowe Targi ENEX 2023

Jubileuszowe Targi ENEX 2023

ENEX 2023 – Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii odbywają się od 8 do 9 marca 2023 roku w Kielcach. W tym roku targi ENEX świętują jubileusz – odbywają się już po raz 25. Nieodmiennie stanowią one okazję do poznania wiodących producentów i dystrybutorów oraz najnowszych rozwiązań w branży energetycznej, a także nawiązania wartościowych relacji procentujących w przyszłości.

W trakcie wydarzenia pojawi się oferta rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych. Nie zabraknie także kwestii związanych z wykorzystaniem systemów fotowoltaiki hybrydowej oraz technologii wodorowych. Wśród ważnych wystawców znaleźli się m.in. SOLTEC, Solplanet, Ochsner, Sunprofi, K2 Systems, KENO, Grodno, Solaredge. Na liście Wystawców znalazły się przedsiębiorstwa z Polski, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Chin, czy Australii. W Targach Kielce mają miejsce premiery produktowe, zwiedzający mogą sprawdzić najnowsze rozwiązania dronowe, nowoczesne systemy montażowe i fotowoltaiczne, modele inwerterów i pomp ciepła, kompletne systemy grzewcze, a także stacje do ładowania samochodów elektrycznych i osprzęt elektroinstalacyjny.

Swoją obecność w jubileuszowych Targach ENEX zadeklarowały:

  • firmy oferujące m.in. ekologiczne urządzenia i nowoczesne systemy grzewcze,
  • producenci, instalatorzy i dystrybutorzy najnowszych rozwiązań fotowoltaicznych,
  • kopalnie surowców mineralnych, a także spółki zrzeszające przedsiębiorstwa górnicze, hutnicze i energetyczne,
  • przedstawiciele salonów samochodowych prezentujących najnowsze modele aut elektrycznych.

Targi ENEX 2023. Wiedza, kontakty, doświadczenia

Targi ENEX to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń podczas konferencji, forów oraz branżowych spotkań. Na jubileuszową edycję zaplanowano m.in. Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła, a także Strefę Elektromobilności. Podczas ostatniego edycji tego wydarzenia uwagę przyciągały pokazy najnowszych modeli samochodów elektrycznych. Prezentowały się Tesla, Hyundai, Opel Mokka czy Peugeot, Audi, Volkswagen, Skoda, Cupra Born. Także i w tym roku Strefa Elektromobilności pozwoli poznać najnowsze modele aut elektrycznych na torze pokazowym. Targom ENEX towarzyszyć będą Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce!

Leave a Comment