BDR Thermea zaprasza na ISH 2021 na wirtualną wizytę

BDR Thermea zaprasza na ISH 2021 na wirtualną wizytę

Na cyfrowych targach ISH 2021 BDR Thermea (w Polsce znana głównie z marek De Dietrich i Baxi) prezentuje w formie 3D swoją ofertę.

Na targach ISH 2021, odbywających się online w dniach 22.03 – 26.03.2021, grupa BDR Thermea pokazuje swoje najnowsze dokonania.

Zaprezentujemy najnowsze grupowe osiągnięcia w zakresie pomp ciepła, ogniw paliwowych i rozwiązań hybrydowych. Ponadto, opierając się na naszej prezentacji pierwszego na świecie, wodorowego kotła ściennego na targach ISH 2019, ujawnimy nasze innowacje na wyższym poziomie, dotyczące kotłów na czysty wodór i rzeczywistych działających instalacjach testowych – mówi Tomasz Popiel z firmy De Dietrich.

Zwiedzanie wirtualnego modelu 3D Grupy BDR Thermea na targach ISH 2021 obejmuje „winiety”, które ujawniają wszystko, co należy wiedzieć o produktach, usługach i innowacjach spółki. Jednym kliknięciem myszy odwiedzający mogą rozglądać się, poruszać w przód i w tył oraz wchodzić w interakcję z produktami. Spółka oferuje również wirtualnym gościom dostęp do wydarzeń studyjnych na żywo, obejmujących program rozmów i prezentacji na temat kluczowych tematów związanych z tym, jak marki należące do BDR Thermea, ich produkty i usługi włączają się do światowej transformacji energetycznej.

Aby uzyskać bezpłatny dostęp do wirtualnego modelu 3D BDR Thermea, należy zarejestrować się na stronie: https://www.energytransition.solutions/ (język niemiecki) lub https://www.energytransition.solutions/en/ (język angielski). Panel wydarzeń studyjnych w czasie Targów ISH (22-26 marca) będzie się odbywać codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00 , natomiast model 3D pozostanie aktywny przez cały czas.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment