Pompy obiegowe i cyrkulacyjne dla każdej instalacji. Przegląd nowatorskich rozwiązań

Przykładowe pompy obiegowe

Pompy obiegowe i cyrkulacyjne można dopasować do każdej – nowej czy modernizowanej – instalacji grzewczej i c.w.u. Dowiedz się, na jakie funkcjonalności pomp zwrócić uwagę i jak odpowiada na to oferta rynkowa wiodących producentów.

materiał przygotowany we współpracy z Partnerami Strefy Instalatora – firmami DAB, Grundfos i Wilo


Dziś od pompy obiegowej oczekuje się inteligencji – czyli m.in. doskonałej automatycznej adaptacji do warunków pracy oraz intuicyjnej obsługi, zaś od pompy cyrkulacyjnej – nie tylko komfortu szybkiej dostawy ciepłej wody, ale i jak najwyższego bezpieczeństwa higienicznego. Przekonaj się, jak te i inne postawione przed nimi zadania realizują pompy obiegowe i cyrkulacyjne firmy Wilo.

Pompy obiegowe i cyrkulacyjne Wilo

Pompa obiegowa i cyrkulacyjna ma także znacząco wpływać na sprawność energetyczną i wydajność całej instalacji. Wymiana dowolnej – uszkodzonej lub mało wydajnej – pompy na nowoczesną i „podkręcenie” parametrów urządzenia lub całej instalacji? A może komfortowa, ale jednocześnie energooszczędna cyrkulacja c.w.u.? Zobacz propozycje pomp obiegowych i cyrkulacyjnych firmy Grundfos – nie tylko do tych zadań.

Pompy Grunfos jako rozwiązanie do każdej instalacji

Pompy obiegowe muszą wyróżniać się także niezawodnością i trwałością. Odzwierciedla to choćby długa gwarancja, wynosząca na przykład 5 lat. Za trwałość pompy odpowiada m.in. wysoki stopień ochrony IP, dzięki czemu kluczowe podzespoły pompy są zabezpieczone przed uszkodzeniem lub zużyciem. Sprawdź, jakie jeszcze aspekty wyróżniają pompy obiegowe firmy DAB Pumps.

Pompy obiegowe Evosta DAB Pumps

Warto przeczytać także:

Leave a Comment