GORĄCA ZIMA z LG. Promocja dla instalatorów na pompy ciepła

GORĄCA ZIMA z LG. Promocja dla instalatorów na pompy ciepła

Do 10 marca 2023 r. potrwa promocja GORĄCA ZIMA z LG. W promocji dla instalatorów nagradzane są zakupy pomp ciepła LG Therma V. Każdy instalator, który w trakcie trwania promocji kupi 5 dowolnych pomp ciepła LG, otrzyma klimatyzator pokojowy LG Standard 2. Promocja kończy się 10 marca 2023 r. lub wraz z wyczerpaniem puli nagród.

GORĄCA ZIMA z LG – główne warunki promocji

  • oferta skierowana jest wyłącznie do instalatorów (firm instalacyjnych);
  • promocja dotyczy wszystkich pomp ciepła LG Therma V
  • w promocji można wziąć udział do 10.03.2022 lub do wyczerpania zapasów.

Dystrybutorzy biorący udział w promocji

W promocji biorą udział wybrani dystrybutorzy marki LG. Udostępniają oni szczegóły oferty oraz regulamin promocji.

Pompy ciepła LG Therma V – urządzenia objęte promocją GORĄCA ZIMA z LG

Pompy ciepła Therma V dostępne są jako monoblok, split, a także hydrosplit. Pracują na czynniku R32, dzięki czemu mogą przygotować wodę grzewczą o temperaturze do 65°C. Sprawdzą się w instalacjach nisko-, jak i wysokotemperaturowych. Większość modeli może pracować w temperaturze zewnętrznej od -25°C do 35°C.

Pompy LG Therma V oferują instalatorom elastyczność montażu i konserwacji urządzeń. Konfigurator LG pozwala natomiast zaoszczędzić czas podczas uruchamiania urządzeń. Połączenia typu „clips” pozwalają na szybki i łatwy demontaż komponentów podczas ich konserwacji.

Nagroda w promocji – klimatyzator pokojowy Standard 2

Klimatyzator pokojowy Standard 2 to model należący do linii DUALCOOL, pracującej na czynniku R32. Umożliwia chłodzenie, a także ogrzewanie pomieszczeń. Ma filtr wstępny oraz funkcję autooczyszczania wymiennika, która zapobiega gromadzeniu się bakterii i grzybów. 4-stronny automatyczny nawiew powietrza umożliwia dostosowanie pracy do warunków w pomieszczeniu, natomiast sprężarka inwerterowa – cichą i efektywną pracę urządzenia. Na sprężarkę udzielana jest 10-letnia gwarancja.

Kompaktowa budowa klimatyzatora ułatwia także jego instalację. Funkcja Smart Diagnosis, dostępna w aplikacji LG ThinQ na smartfony i tablety, pozwala m.in. na szybkie sprawdzenie ustawień klimatyzatora, monitorowanie zużycia energii, a także diagnostykę ewentualnych problemów z urządzeniem. Aplikację umożliwia też łatwe wysłanie komunikatu o błędzie do centrum serwisowego. Funkcja ta pozwala także na szybkie sprawdzenie pracy urządzenia. Pozwala to na zachowanie parametrów instalacji oraz zmniejszenie liczby błędów podczas montażu.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment