Sklep internetowy Viessmann wystartował

Ruszył sklep internetowy Viessmann

Ruszył oficjalny sklep internetowy Viessmann dla klientów końcowych. W jego ofercie znajdują się popularne wśród klientów urządzenia marki Viessmann, m.in. pompy ciepła czy oczyszczacze powietrza. Do końca 2020 roku firma zapewnia darmową dostawę zakupionych produktów. Oferta sklepu będzie się sukcesywnie powiększać.

Stan pandemii i niepewność co do obostrzeń sanitarnych skłania klientów do kupowania online coraz szerszej gamy produktów. Do tej listy dołączają także urządzenia instalacyjne. Jak mówi Sebastian Walerysiak, prezes Zarządu firmy Viessmann Sp. z o.o., plany wprowadzenia sprzedaży online wybranych produktów istniały już wcześniej. Jednak obecna sytuacja w kraju sprawiła, że bezpieczne zakupy (m.in. dostawa pod same drzwi) stały się dla wielu firm priorytetem. 6 listopada ruszył więc oficjalny sklep internetowy Viessmann.

Oferta e-sklepu obejmuje wyselekcjonowane produkty. Znalazły się wśród nich rozwiązania najpopularniejsze wśród Klientów. Są to modele pomp ciepła do przygotowania c.w.u. Vitocal 060-A , oczyszczacze powietrza, stacje uzdatniania wody czy systemy domu inteligentnego – Vicare smart Climate. Oferta i asortyment sklepu mają się stopniowo poszerzać.

Na stronie zakupowej każdego produktu można znaleźć czytelne informacje o dostępności danego produktu, gwarancji, cenach netto i brutto czy sposobie dostawy. Z poziomu tej strony można także wyliczyć wysokość rat. Co ciekawe, firma udostępnia także zamówienie usługi montażu urządzenia. Po wybraniu odpowiedniego przycisku firma zapewnia nieodpłatną wycenę montażu, deklarując na to 3 dni robocze.

Sklep internetowy Viessmann - ekran zakupu produktu
Fragment ekranu wyboru i zakupu produktu.

Zamówienia składane w sklepie internetowym podlegają zasadom sprzedaży online. Na przykład, zgodnie z zasadami działania konsumenckich sklepów internetowych w Polsce, można także w ciągu 14 dni zwrócić zakupiony towar. Dla bezpieczeństwa klientów i transakcji dostępne są tylko dwa sposoby płatności. Są to sprzedaż ratalna oraz płatność za pomocą PayU (agregatora płatności z poziomu większości banków w Polsce). Jeśli chodzi o dostawę, urządzenia dostarczane są w formule „pod same drzwi”. Do końca 2020 roku dostawa oferowana jest nieodpłatnie.

Sklep dostępny jest pod adresem: https://sklep-viessmann.pl.

Źródło i zdjęcia: Viessmann

Warto przeczytać także:

Leave a Comment