Rozwiązanie dla klientów OEM – kompaktowa pompa bezdławnicowa

Rozwiązanie dla klientów OEM - kompaktowa pompa bezdławnicowa

TacoFlow3 GenS – kompaktowa pompa bezdławnicowa to jedna z najmniejszych pomp obiegowych na rynku. Jako rozwiązanie o wysokim standardzie technicznej i wysokiej niezawodności stanowi optymalne rozwiązanie dla klientów OEM do wszechstronnych zastosowań. Zwiedzający targów ISH Frankfurt (13-17 marca 2023), gdzie urządzenie miało premierę, docenili m.in. łatwość integracji tego modelu urządzeniach.

TacoFlow3 GenS, wyjątkowo wydajna i efektywna pompa obiegowa, jest jednocześnie jednym z najmniejszych produktów tego typu na rynku. Dzięki temu idealnie nadaje się do montażu w różnych instalacjach, zapewniając wysokość podnoszenia nawet do 8,5 m. Urządzenie przeznaczone jest do szeregu zastosowań: kotły gazowe, stacje wody użytkowej lub solarne grupy pompowe (wersja TacoFlow3 GenS Solar). W ofercie znaleźć można różne warianty obudowy z przyłączami DN15 i DN25. Do zastosowań grzewczych dostępna jest także specjalna wersja z kompozytu. Sterowanie odbywa się za pomocą zewnętrznego sygnału PWM o profilu „Grzewczy” lub „Solarny” z komunikatem zwrotnym.

Kompaktowa pompa bezdławnicowa to łatwa integracja z urządzeniami

Integracja pomp TacoFlow3 GenS i TacoFlow3 GenS Solar z różnorodnymi produktami jest łatwa i bezproblemowa. Znalazły one zastosowania także we własnych urządzeniach firmy Taconova. Są to m.in. nowy moduł świeżej wody użytkowej TacoTherm Fresh Mega3 (obieg pierwotny) czy solarne grupy pompowe TacoSol Circ ER i TacoSol Circ ZR.

Elastyczny montaż i niezawodne działanie

Wszystkie kierunki instalacji możliwe są dzięki specjalnie opracowanej wtyczce TacoSmart z kablem i wysokim stopniem ochrony IP. Silniki synchroniczne z magnesami trwałymi zapewniają wysoką niezawodność, bezpieczeństwo i cichą pracę. Pompa TacoFlow3 GenS ma także śrubę odpowietrzającą umożliwiającą ręczne odblokowanie. Natomiast model TacoFlow3 GenS Solar ma automatyczną funkcję zapobiegającą blokowaniu.

Rozwiązania dostosowane do potrzeb

Od wielu lat firma Taconova rozwija rozwiązania produktowe dostosowane do potrzeb klientów OEM. W przypadku techniki pompowej odbywa się to w ścisłej współpracy z siostrzaną spółką TacoItalia.

Jesteśmy dumni z listy naszych klientów OEM, z których wielu stosuje nasze pompy w swoich urządzeniach od 2001 roku. Ciągle mobilizuje nas to do dalszej optymalizacji wysokiej jakości produktów poprzez innowacyjne pomysły. To my zaprezentowaliśmy pierwsze wysokowydajne pompy do gazowych kotłów ściennych i możemy pochwalić się 25 patentami i ponad 30-letnim doświadczeniem w samym tylko sektorze pomp.

Ralph Seewald, Dyrektor Zarządzający firmy Taconova

Kompaktowa pompa bezdławnicowa TacoFlow3 GenS – dowiedz się więcej!

Warto przeczytać także:

Leave a Comment