Przycisk do WC z serii Visign w matowej czerni

Firma Viega odpowiada na powszechną modę na czerń, wprowadzając do oferty nowe modele przycisków uruchamiających Visign for Style. Nowy przycisk do WC dostępny jest w wersji kolorystycznej czarny mat. Eleganckie wykończenie nadaje produktowi wyjątkowy charakter.

Przycisk do WC w odpowiednim kolorze i stylistyce nadaje wnętrzom szczególnego charakteru. W 2020 roku jednym z dominującym trendów w aranżacji pomieszczeń wnętrz jest zastosowanie czerni. Dotyczy to również łazienek, w których ten popularny kolor wykorzystywany jest do tworzenia różnorodnych, efektownych akcentów. Znakomicie wpisuje się zarówno w wyrafinowane, eleganckie projekty, jak i w koncepcje minimalistyczne, lub przeciwnie – bardziej ekstrawaganckie.Seria przycisków uruchamiających Visign for Style firmy Viega oferuje szeroki wybór wzorów, dzięki czemu doskonale pasuje do każdej aranżacji łazienkowej.

Nowy przycisk do WC w czterech wersjach wzorniczych

Przycisk do WC Visign for Style 20 charakteryzuje się klasycznym, dobrze znanym designem. Po niedawnym liftingu ma on teraz nieco ostrzejsze kontury i wygląda jeszcze ciekawiej. Dzięki ulepszeniom technicznym działa bardziej płynnie. Znakiem rozpoznawczym tego modelu pozostają jednak okrągłe klawisze uruchamiające, wkomponowane w prostokątną płytkę.

Visign for Style 20
Visign for Style 20 – klasyczna wersja wykonania z charakterystycznymi okrągłymi przyciskami.

Visign for Style 21 wyróżniają natomiast proste linie i kąty. Asymetryczny design z dwoma klawiszami o różnej wielkości przypomina nieco wysokiej jakości włączniki światła i w oczywisty sposób komunikuje sposób działania. Duży klawisz uruchamia pełne, a mały oszczędne spłukiwanie.

Visign for Style 21
Visign for Style 21 – asymetryczne wykonanie z klawiszami prostokątnymi.

Delikatnie zaokrąglone kształty modelu Visign for Style 23 wpisują się w aktualny trend emocjonalnego designu. Ciekawym akcentem jest tutaj zakończenie klawiszy na równi z krawędzią całej płytki. Zaokrąglona ramka może kojarzyć się natomiast z kształtem współczesnych smartfonów.

Visign for Style 23
Visign for Style 23 – zakończenie klawiszy na równi z krawędzią całej płytki

Przyciski uruchamiające do WC mają zazwyczaj układ poziomy. W modelu Visign for Style 24 projektanci poszli jednak inną drogą. Umieścili klawisze pionowo, na środku, jeden pod drugim, co stworzyło ciekawy efekt, przyciągający uwagę. Proste linie podkreślają wyjątkową estetykę tego produktu.

Visign for Style 24
Visign for Style 24 – wersja wykonania z klawiszami umieszczonymi pionowo

Wysoka jakość wykonania

Nowe przyciski uruchamiające Visign for Style są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i pokryte elegancką powłoką w kolorze czarny mat. Odcień ten doskonale komponuje się z licznymi, dostępnymi na rynku armaturami w czarnym kolorze. Ponadto przyciski potwierdziły swoją wysoką odporność na ścieranie w standardowych testach, po których matowa powierzchnia zachowała doskonały wygląd.

Zdjęcie główne: Viega

Warto przeczytać także:

Leave a Comment