Ogrzewanie i klimatyzacja. Dzieje się w branży [przegląd 07.11.2022]

Ogrzewanie i klimatyzacja. Dzieje się w branży [przegląd 07.11.2022]

Nowe pompy ciepła w ofercie cenionych dystrybutorów, spotkania z nowymi urządzeniami, a także uroczysta europejska premiera nowego VRF. Rynek pomp ciepła i klimatyzacji stara się pokonać problemy związane z dostępnością urządzeń, a ogrzewanie i klimatyzacja coraz bardziej dostosowują się do trendu dekarbonizacji.

Spotkania dla instalatorów – Grodno przedstawia pompy ciepła Auratsu

W sierpniu tego roku, dzięki umowie zawartej z firmą Klima-Therm Sp. z o.o., wyłącznym dystrybutorem pomp ciepła marki AURATSU została firma Grodno. W ten sposób dystrybutor chce przyczynić się do rozwiązania poważnego rynkowego problemu z dostępnością pomp ciepła. Obecnie trwa Auratsu Tour – cykl spotkań dla instalatorów w oddziałach Grodno w całej Polsce. Spotkania prowadzą eksperci w dziedzinie pomp ciepła. Można zapoznać się z korzyściami z użytkowania tych pomp, funkcjami ułatwiającymi ich obsługę oraz z parametrami działania. Będzie można zapoznać się z budową pompy, a także uzyskać indywidualną ofertę i wyceną, a także zamówić urządzenie. Sprawdź koniecznie termin i lokalizację w swoim mieście!

Przemysłowa gruntowa pompa ciepła w ofercie Lindab

Lindab wprowadza do oferty produkty litewskiej firmy IGLU TECH, mającej ponad 15 lat doświadczenia w produkcji pomp geotermalnych. W ofercie Lindab pojawiły się wysokowydajne geotermalne pompy ciepła do ogrzewania oraz chłodzenia (pasywnego i aktywnego). Przeznaczone są przede wszystkim do budynków przemysłowych i użytkowych. Te przemysłowe urządzenia łączą w sobie szereg zalet, poczynając od zaawansowanych podzespołów (pompy obiegowe, sprężarki scroll z elektronicznym wtryskiem par czynnika, płytowe wymienniki ciepła). Inną ich ważną zaletę stanowią rozbudowane możliwości sterowania. Intuicyjny interfejs użytkownika dostępny jest w 5 różnych językach, a urządzeniem można zarządzać także lokalnie bez dostępu do Internetu.

Ogrzewanie i klimatyzacja na nowym poziomie – europejska premiera nowego VRF Midea V8

Ogrzewanie i klimatyzacja na nowym poziomie - nowy VRF Midea V8

Zymetric, jako Generalny Przedstawiciel marki Midea w Polsce, zorganizował europejską premierę nowego urządzenia firmy. Wejście na rynek nowej serii systemów VRF wykorzystujących innowacyjne rozwiązania technologiczne świętowano 19 października w Łochowie. Hasło uroczystej gali dla blisko 400 osób z branży HVAC brzmiało Envision the infinity – Wyobraź sobie nieskończoność. Prezentację systemów VRF poprowadzili pracownicy Zymetric: Małgorzata Kurek – Kierownik Działu Produktu oraz Michał Kozak – Kierownik Inżynierów Wsparcia Projektowego. Można było także zapoznać się nowym systemem i porozmawiać z Inżynierami Zymetric na stoisku LAB V8. Wrażenia artystyczne zapewniła oprawa wieczoru: pokaz tańca nowoczesnego finalistów programu Mam Talent oraz koncert gwiazdy wieczoru Darii Zawiałow.

Europejska premiera nowego VRF Midea V8
Kliknij i obejrzyj relację z premiery Midea V8!

Zobacz nowości z zakresu nowoczesnego ogrzewania i klimatyzacji!

Warto przeczytać także:

Leave a Comment