Bryka Hydraulika II. Targowa premiera Afriso

Bryka Hudraulika na Targach Instalacje

Bryka Hydraulika to samochód pokazowy Afriso, podróżujący między hurtowniami instalacyjnymi. Daje instalatorom możliwość poznania na żywo nowości Afriso – w jednym miejscu jest komplet urządzeń i rozwiązań do instalacji. Do tej pory po polskich hurtowniach jeździł samochód pokazowy z kompleksowymi rozwiązaniami dla kotłowni. Na Targi Instalacje wjechała nowa, druga Bryka Hydraulika…

W nowej, premierowej Bryce Hydraulika można poznać niezawodne rozwiązania i komponenty do zrobienia dobrej instalacji podłogówki. Na miejscu są rozdzielacze, zestaw mieszający i sprzęgło hydrauliczne oraz nowy bufor ciepła ABT 50. Bufor ABT idealnie sprawdzaj się się przy akumulowaniu energii cieplnej we współpracy z instalacją ogrzewania podłogowego. Bufory ABT są przygotowane do współpracy z konkretnymi rozdzielaczami i grupami pompowymi, mają wysoką klasę energetyczną i stanowią zestawy gotowe do montażu.

Oczywiście, na targach parkuje też Bryka Hydraulika z rozwiązaniami do kotłowni i instalacji. Po więcej szczegółów, a także na kawę oraz po eksperckie porady techniczne zapraszamy na stoisko Afriso – pawilon 5, stoisko 138. Na targach jest obecny także prowadzący świetny kanał YouTube Afriso, Tomasz Zając. Instalatorzy korzystający z programu lojalnościowego Afriso Drużyna A mogą także zyskać dodatkowe punkty w programie oraz wziąć udział w loterii „Drużynówka”. Loterię przygotowano dla uczestników programu Drużyna A z okazji 25 urodzin polskiego AFRISO.

Zdjęcia: Agata Nowicka /Rynek Instalacyjny

Warto przeczytać także:

Leave a Comment