SkillsChallenge na Targach Instalacje 2022

SkillsChallenge na Targach Instalacje

Trwa wydarzenie edukacyjne SkillsChallenge, które cieszy się zainteresowaniem nie tylko studentów i uczniów, ale też zawodowych instalatorów. Można sprawdzić swoje umiejętności instalatorskie na zestawach przygotowanych przez Grohe, Wilo i Wavin. Najlepsi uczestnicy zostaną zaproszeni do udziału w eliminacjach do zawodów SkillsPoland w konkurencji instalacje sanitarne i grzewcze.

Na odważnych uczniów szkół branżowych, studentów i młodych pracowników, w wieku 18-23 lata czeka wykonanie krótkich zadań przygotowanych przez producentów. Po wykonaniu zadań, każdy uczestnik wydarzenia otrzyma informacje od eksperta, w jaki sposób wykonał swoje zadania. Zadania dla adeptów sztuki instalacyjnej przygotowały firmy Wilo, Wavin i Grohe. Na przykład w przyczepie Wilo można znaleźć dwa pracujące obiegi: po lewej obieg wody zimnej, a w nim centrala deszczowa RAIN, a po prawej małe pompy HVAC.

Strefa SkillsChallenge jest dostępna na Targach Instalacje w Poznaniu w dniach 25-27 kwietnia (pawilon 5, stoiska 44-53C).

Nie trzeba nigdzie się zapisywać ani zgłaszać, wystarczy pójść w odpowiednie miejsce na Targi i spróbować swoich sił. Najlepsi uczestnicy zostaną zaproszeni do udziału w eliminacjach do zawodów SkillsPoland w konkurencji instalacje sanitarne i grzewcze. Zwycięzca zawodów weźmie udział w zawodach międzynarodowych EuroSkills 2023 w Polsce.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment