Oczyszczacz V-Air 100: nowatorskie rozwiązanie Viessmann

V-AIR 100 to nowoczesny oczyszczacz powietrza z systemem filtracji czterostopniowej i wbudowaną technologią LED UV. Dzięki temu V-Air 100 poza klasycznym mechanicznym oczyszczaniem powietrza eliminuje szkodliwe mikroorganizmy.

Nowość w ofercie Viessmann – oczyszczacz powietrza V-AIR 100 – skutecznie dba o jakość powietrza i pozbywa się z otoczenia składników smogu (drobnych pyłów zawieszonych) i kurzu, ale także bakterii, wirusów i zarodników pleśni.

Oczyszczacz V-Air 100 to 4 poziomy oczyszczania powietrza

  • filtr wstępny oczyszcza powietrze z dużych stałych zanieczyszczeń;
  • węglowy filtr aktywny zapewnia oczyszczanie powietrza z zanieczyszczeń gazowych, takich jak szkodliwe dla zdrowia lotne związki organiczne. Usuwa także nieprzyjemne zapachy i dym papierosowy
  • filtr HEPA H13 usuwa najdrobniejsze i najniebezpieczniejsze zanieczyszczenia pyły zawieszone PM 2.5, PM 10 i PM 1, czyli składniki smogu).
  • technologia LED UV zastosowana w filtrze fotokatalitycznym zapewnia innowacyjne oczyszczanie powietrza z bakterii, grzybów, wirusów i drobnoustrojów, opierające się na reakcji chemicznej zachodzącej w filtrze pod wpływem światła UV.

Oczyszczacz V-Air 100 – zastosowanie

V-AIR 100 to urządzenie przeznaczone do pomieszczeń o powierzchni od 21 do 36 m2. Dzięki lekkiej konstrukcji oraz kompaktowym wymiarom urządzenie jest przyjazne dla użytkowników. Bez większego wysiłku można je przenosić do kolejnych pomieszczeń, w zależności od aktualnych potrzeb domowników. Skuteczność urządzenia potwierdza wysoki wskaźnik dostarczania czystego powietrza CADR (Clean Air Delivery Rate), wynoszący 305 m3/h.

Oczyszczacz V-Air 100 Viessmann

Praca dostosowana do potrzeb

Urządzenie ma 5 trybów pracy, pozwalające dostosować sposób pracy do wymagań użytkownika:

  • auto – tryb inteligentnej pracy automatycznie regulujący parametry działania w zależności od jakości powietrza;
  • sen – komfortowe oczyszczanie powietrza w nocy przy bardzo niskim poziomie hałasu 24 dB;
  • turbo – najbardziej intensywne oczyszczanie wysoko zanieczyszczonego powietrza;
  • Low – standardowe oczyszczanie, gdy zanieczyszczenie powietrza jest niewielkie;
  • High- intensywne oczyszczanie stosunkowo wysokiego zanieczyszczenia takiego jak pyły, smog, niepożądane zapachy czy dym tytoniowy).

Urządzenie V-AIR 100 jest dostępne w sprzedaży tylko w sklepie internetowym Viessmann.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment