Nowe kotły kondensacyjne – oszczędność, komfort i nowatorskie rozwiązania

Kotły kondensacyjne Beretta i Viessmann

Najnowsze propozycje kotłów kondensacyjnych od wiodących producentów zapewniają nie tylko efektywne i energooszczędne spalanie, zapewniające komfort ogrzewania i dostępności c.w.u. Nowe kotły kondensacyjne są wysoce sterowalne i gotowe na przyszłość!

materiał przygotowany we współpracy z Partnerami Strefy Instalatora – firmami Beretta i Viessman


Beretta przygotowała kilka nowych modeli gazowych kotłów kondensacyjnych, nasycając je nowoczesnymi technologiami. Połączenie tych zaawansowanych, ciekawych rozwiązań sprawia, że do każdej inwestycji można dopasować energooszczędny, sterowalny i przyjazny dla środowiska kocioł kondensacyjny dla celów grzania i przygotowania ciepłej wody.

Kocioł Exclusive i inne nowe kotły kondensacyjne Beretta

Nowe kotły kondensacyjne ze znanej rodziny Vitodens firmy Viessman powstały z połączenia solidnych, sprawdzonych (ale też wciąż doskonalonych) technologii zapewniających efektywne i energooszczędne spalanie oraz nowatorskich rozwiązań sprawiającymi, że kotły te świetnie spełnią swoją rolę dziś, jak i w przyszłości. Nowe urządzenia wyróżniają się szerokimi możliwościami sterowania oraz dopasowania do dowolnych inwestycji (np. remontów), a także możliwością łatwego przejścia na zasilanie mieszanką z wodorem.

Rodzina kotłów Vitodens

Warto przeczytać także:

Leave a Comment