INSTALMANIA! na Targach Energii Odnawialnej w Poznaniu

INSTALMANIA! na Targach Energii Odnawialnej w Poznaniu

Jak montować pompy ciepła? Zobacz na żywo 16-18 maja 2023 roku, podczas wydarzenia INSTALMANIA! Na wyjątkowe pokazy, organizowane podczas targów Greenpower w Poznaniu, zaprasza Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych. Zaplanowano także ogłoszenie wyników rakingu SUPER HANDLOWIEC.

INSTALMANIA! – zaprasza OSFIS

INSTALMANIA! odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas targów Greenpower 16-18 maja 2023 r. Główną atrakcją wydarzenia jest pokaz montażu nowoczesnych urządzeń grzewczych, a także komentarze ekspertów do montażyu. Instalatorzy zrzeszeni w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Firm Instalacyjnych i Serwisowych (OSFIS) wykonają na żywo profesjonalną instalację pompy ciepła wraz z ogrzewaniem podłogowym i automatyką sterowania. Wśród montowanych urządzeń będzie na przykład pompa ciepła Airmax 3 firmy Galmet wraz z elementami instalacji ogrzewania.

INSTALMANIA! ze stoiskami branżowymi

Warto zajrzeć także na specjalnie przygotowaną ekspozycję. Pokazowi umiejętności montażowych towarzyszy bowiem strefa wystawowa, na której wiodący producenci branży instalacyjnej prezentują najnowsze rozwiązania.

INSTALMANIA! WYSTAWCY

SUPER HANDLOWIEC producenta branży instalacyjnej 2023

Podczas wydarzenia zaplanowano także finał rankingu SUPER HANDLOWIEC producenta branży instalacyjnej 2023. Do 5 maja 2023 r. instalatorzy głosowali na “swojego” handlowca, doceniając takie cechy jak komunikatywność, dyspozycyjność, wiedza branżowa, otwartość na potrzeby instalatora, a także gotowość do poszukiwania rozwiązań. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 17 maja o godz. 13:00 podczas uroczystego finału.

Przyjedź do Poznania, odwiedź Targi Energetyki Odnawialnej Greenpower i weź udział w pokazach i innych propozycjach INSTALMANIA!

  • poznaj najnowsze rozwiązania branżowe z zakresu nowoczesnej techniki grzewczej;
  • zobacz, jak profesjonaliści wykonują montaż pomp ciepła;
  • spotkaj się z ekspertami branżowymi.

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER 2023

więcej informacji o Greenpower

rejestracja i bilety

Warto przeczytać także:

Leave a Comment