Urodzinowe promocje Thermosilesia

Urodzinowe promocje Thermosilesia

Kwiecień 2021 roku to 21. urodziny śląskiej firmy Thermosilesia jednego z czołowych dystrybutorów urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i pomp ciepła w Polsce. Z tej okazji dla instalatorów przygotowany został szereg promocji, m.in. na urządzenia klimatyzacyjne marki Rotenso i akcesoria klimatyzacyjne.

Od 20 kwietnia firma startuje z ciekawymi promocjami dla zarejestrowanych i zalogowanych instalatorów. Urodzinowe promocje Thermosilesia, ważne do końca kwietnia 2021 r., to na przykład:

  • zakup 3 klimatyzatorów Rotenso ELIS premiowany kartą Media Expert o wartości 300 zł;
  • oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo gratis przy zakupie 3 klimatyzatorów Rotenso;
  • oczyszczacz Rotenso IONE w urodzinowej cenie;
  • klimatyzatory Rotenso ze wspornikami w pakiecie.

Zajrzyj na stronę firmy, gdzie znajdziesz nie tylko promocje Thermosilesia!

Instalatorom, którzy jeszcze nie znają Thermosilesii, warto choćby krótko przedstawić firmę.

Thermosilesia, działająca od 2000 roku, jest właścicielem marki klimatyzatorów Rotenso, pomp ciepła Rotenso Aquami oraz autoryzowanym dystrybutorem klimatyzatorów LG. Własne centrum logistyczne o powierzchni 4300 m2 dysponuje blisko 7 tys. miejsc paletowych. Sala szkoleniowa pozwala natomiast regularnie prowadzić szkolenia techniczne dla instalatorów. Obejmują one podstawy montażu, uruchamiania, diagnostyki i serwisowania systemów klimatyzacji oraz pomp ciepła. W większości są bezpłatne. Salon pokazowy w Rudzie Śląskiej (200 m2) zaprasza instalatorów, ale także klientów indywidualnych.

Urodzinowe promocje Thermosilesia - showroom
Showroom – salon pokazowy Thermosilesia

Jak mówi Piotr Pierzga, Prezes Zarządu Thermosilesia, ostatnie 3 lata działalności to czas szczególnie dynamicznego rozwoju. W dziwnym 2020 roku firma wprowadziła na rynek 19 modeli pomp ciepła Rotenso Aquami. Wciąż poszerza się katalog marek własnych. – Równolegle rozwijamy systemy klimatyzacji VRF dla dużych obiektów komercyjnych i zabytków, niezmiennie też wprowadzamy nowości w zakresie klimatyzatorów pokojowych – dodaje Piotr Pierzga.

Thermosilesia zaprasza instalatorów do kontaktu online, a w miarę możliwości także do siedziby głównej. Na partnerów biznesowych czeka doskonale przygotowany, kompetentny zespół. Jednak na rudzką ulicę Szyb Walenty warto zajrzeć nie tylko ze względów biznesowych. Śląski artysta Łukasz Zasadni z pracowni NIETAK ozdobił ściany wnętrza firmy muralami z ikonami śląskiego krajobrazu.

Urodzinowe promocje Thermosilesia - mural
Mural przedstawiający osiedle Nikiszowiec w siedzibie firmy

Warto przeczytać także:

Leave a Comment