Stelaż o wysokości montażowej 750 mm. Nowy TECEprofil

Stelaż o wysokości montażowej 750 mm

Jak rozwiązać zabudowę w łazience o małych wymiarach, na poddaszu pod skosami czy pod oknem? Do tego celu przyda się stelaż (moduł WC) o mniejszej wysokości. Firma TECE wprowadziła na rynek właśnie takie rozwiązanie. Stelaż o wysokości montażowej 750 mm TECEprofil sprawdzi się w łazience o niestandardowym układzie czy wymiarach.

Niższy stelaż WC sprawdzi się nie tylko w małej łazience. Stanowi on także odpowiedź na nowy trend aranżacyjny. Polega on na tworzeniu ciągu zabudowy i montażu umywalki oraz modułu WC na jednym poziomie. Tym sposobem elementy wyposażenia, tj. umywalka i przycisk spłukujący, znajdują się na tej samej wysokości.

Wymiary stelaża wynoszą 750 x 500 x 150 mm

Stelaż o wysokości montażowej 750 mm aranżacja

Stelaż o wysokości montażowej 750 mm – błyskawiczny montaż

TECEprofil składa się z samonośnej, malowanej proszkowo ramy oraz specjalnie zaprojektowanej spłuczki, z cichym zaworem napełniającym, o pojemności 8 l. Daje także możliwość regulacji ilości spłukiwanej wody. Spłuczka jest fabrycznie zmontowana i zaplombowana, co stanowi zabezpieczenie i gwarancję kompletności oraz sprawnego funkcjonowania. Jest także kompatybilna z adapterami szybkiego montażu i może być zestawiana z przyciskami uruchamianymi manualnie. Stelaż ma także system easy-fit, który pozwala zaoszczędzić nawet 60% czasu podczas instalacji przycisków. Dzięki temu proces przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo. Uruchamianie spłukiwania odbywa się od góry.

Stelaż można montować na kształtownikach stalowych TECEprofil, w ścianach z profili metalowych lub drewnianych, a także jako ściankę przednią lub moduł narożnikowy.

Stelaż o wysokości montażowej 750 mm oferuje pełną funkcjonalność. Na szczególną uwagę zasługuje tunel instalacyjny z funkcją „zip”, która umożliwia łatwe skrócenie go bez użycia ostrych narzędzi i bez konieczności przycinania.

Stelaż o wysokości montażowej 750 mm tunel zip

Cena netto stelaża wynosi 1699 zł.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment