Nowe elektroniczne oprawy zaworowe od Testo

Nowe elektroniczne oprawy zaworowe Testo

Nowe elektroniczne oprawy zaworowe Testo dają możliwość szybkiego pomiaru i łatwej obsługi. Wyróżnia je na przykład duży wyświetlacz graficzny oraz możliwość zastosowania smartfona. Jednocześnie nowe rozwiązanie jest kompaktowe i poręczne, zapewniając wysoką wytrzymałość.

Kompaktowe, poręczne i wytrzymałe nowe obudowy zaworowe testo 550s / testo 557s ze zintegrowanym wyświetlaczem graficznym bardzo dobrze sprawdzą się nawet w trudnych warunkach. Zapewnia to m.in. solidna, bezpieczna obudowa.

Pomiary przebiegają dużo szybciej i łatwiej. Jest to zasługa przede wszystkim wyjątkowo dużych wyświetlaczy graficznych. Łatwo odczytywać zamieszczone na nich informacje. Wszystko jest dostępne „na pierwszy rzut oka”. Komfort i sprawność pracy instalatora podnoszą także intuicyjne wskazówki dla użytkownika oraz możliwości wykorzystania aplikacji mobilnej testo Smart App.

Nowe elektroniczne oprawy zaworowe od Testo
Nowe elektroniczne oprawy zaworowe – duży wyświetlacz, komfort zastosowania i wytrzymałość. Fot. Testo

Dzięki Bluetooth® 5.0 nowe elektroniczne oprawy zaworowe idealnie nadają się także do pomiarów bezprzewodowych. Użytkownik oszczędza czas. Unika także stresu związanego z instalacją, konserwacją i serwisowaniem systemów chłodniczych i pomp ciepła. Wszystkie ważne programy pomiarowe i charakterystyki licznych czynników chłodniczych są już zapisane w systemie. Dzięki aplikacji mobilnej testo Smart App, dokumentacja przebiega szybko i łatwo. Przede wszystkim, dokonuje się jej bezpośrednio w miejscu pomiaru. Dodatkowym ułatwieniem usprawniającym pracę jest bezprzewodowe przesyłanie danych.

Poznaj nową generację opraw elektronicznych od Testo!

Dowiedz się więcej o kamerach termowizyjnych i miernikach przenośnych potrzebnych w pracy instalatora!

Leave a Comment