KITE Ceiling – nowy nawiewnik sufitowy od Swegon

KITE Ceiling - nowy nawiewnik sufitowy od Swegon

KITE Ceiling to nowy nawiewnik sufitowy w ofercie firmy Swegon, przeznaczony do systemów sufitów podwieszanych. Projekt nowego nawiewnika uwzględniał podniesienie wydajności, stworzenie atrakcyjnego designu, a także uproszczenie instalacji i konserwacji.

Kwadratowy nawiewnik szczelinowy do montażu sufitowego KITE Ceiling ma połączyć w sobie kilka zalet.

Nawiewnik sufitowy KITE Ceiling. Fot. Swegon

Stanowi rozwiązanie, które pasuje do modułu sufitu podwieszanego 600×600. Dzięki wpuszczanej konstrukcji przyczynia się do zachowania estetyki pomieszczeń. Poza tym, dobrze komponuje się z większością wnętrz. Przyczynia się do tego dostępność kolorów. Oprócz koloru podstawowego (RAL 9003) dostępnych jest pięć alternatywnych kolorów standardowych. Pozostałe kolory dostępne są na zamówienie. Warto dodać, że dostępna jest także wersja o obniżonej wysokości. O komforcie użytkowania decyduje m.in. czterokierunkowy nawiew. Urządzenie może dodatkowo spełniać funkcję wywiewnika powietrza.

Przy montażu ważną rolę mogą spełnić skrzynki rozprężne ALS – umożliwiają zmianę jednego lub dwóch wymiarów pomiędzy kanałem a przyłączem wywiewnika. Dzięki systemowi Easy Access płyta czołowa nawiewnika jest łatwo zdejmowalna, a sam demontaż wymaga bardzo prostych czynności. Dzięki temu instalacja i uruchomienie, a także konserwacja i czyszczenie są bardzo proste i przebiegają sprawnie. Wpływa to i wymaga prostych czynności przy demontażu „Easy Access”. Rezultatem jest łatwa i szybka instalacja, uruchomienie, konserwacja i czyszczenie, co z kolei oszczędza czas i pieniądze.

Urządzenia zostały zaprojektowane w szwedzkiej fabryce głównej Swegon. Tam też odbywa się ich produkcja.

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami o nawiewniku KITE Ceiling.

Leave a Comment