XII Kongres PORT PC. Zapraszamy 13 czerwca do Warszawy

XII Kongres PORT PC. Zapraszamy 13 czerwca do Warszawy

13 czerwca 2024 roku odbędzie się już XII Kongres PORT PC – Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła. Tym razem to ważne spotkanie branżowe zaplanowano w Warszawie.

Kongres PORT PC uznaje się w branży za jedno z najważniejszych dla branży pomp ciepła w Polsce wydarzeń cyklicznych. Sprawdzona od wielu lat forma “od branży dla branży” sprawia, że każdego roku Kongres gromadzi kilkaset osób z branży techniki grzewczej i budynkowej. Dzięki spotkaniu nie tylko można zdobyć najnowszą wiedzę i rozwiać swoje wątpliwości w zakresie rynku pomp ciepła. To także możliwość spotkania ze specjalistami z całej branży.

W kongresie PORT PC obok instalatorów uczestniczą także projektanci, audytorzy i certyfikatorzy energetyczni oraz przedstawiciele licznych organizacji i instytucji związanych z rozwojem rynku pomp ciepła w Polsce. Tradycyjnie na Kongresie poruszana jest najbardziej aktualna tematyka branżowa. Można więc oczekiwać, że w tym roku nie zabraknie takiego kontekstu jak nowa rzeczywistość polityczna, dyrektywa EPBD czy rozporządzenie F-gazowe. Na pewno znajdzie się miejsce na rozmowy o wizerunku branży czy o postrzeganiu samych pomp ciepła przez klientów. W tym obszarze nadal jest sporo do zrobienia.

XII Kongres PORT PC – szczegóły już wkrótce!

Zobacz także, jak przebiegał XI Kongres PORT PC. Można także pobrać materiały z tego wydarzenia!

Na zdjęciu głównym: . Paweł Lachman, prezes zarządu PORT PC podczas inauguracji XI Kongresu (2023).

Leave a Comment