Polski Dzień Hydraulika 2024 z OSFIS

Polski Dzień Hydraulika 2024 z OSFIS

OSFIS, Grupa MTP i Targi Instalacje zapraszają do Poznania na Polski Dzień Hydraulika 2024. Doroczne święto branży instalacyjnej przypada na 11 marca. Planowane w tym roku spotkanie będzie miało charakter integracyjno-konferencyjny. Tradycyjnie OSFIS poruszy nietypowy, ale ciekawy temat branżowy.

Polski Dzień Hydraulika 2024 odbędzie się 11 marca 2024 r. w Pawilonie Prasowym przy Międzynarodowych Targach Poznańskich. Całą społeczność hydrauliczną w imieniu organizatorów – OSFIS, Grupy MTP i Targów Instalacje – zapraszamy do uczczenia branżowego święta w tym dniu. Wszyscy są mile widziani, jednak na wydarzenie obowiązuje zgłoszenie/rejestracja.

Chcesz wziąć udział? Napisz na adres: [email protected].

Polski Dzień Hydraulika 2024 – co będzie się działo?

Hasło tegorocznych obchodów to ERA INFLUENCERA. Dlatego na poniedziałkowe spotkanie przybędą branżowe gwiazdy Internetu, które podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem mediów społecznościowych i pokazywaniem swojej codziennej pracy. Zaplanowano następujący przebieg spotkania, pełnego ciekawych rozmów i niespodzianek:

  • 10:00 Branżowy Panel Dyskusyjny ERA INFLUENCERA. Czy branży instalacyjnej potrzebni są influencerzy?
  • 12:00 Odliczanie czas zacząć… czyli zapraszamy na Targi INSTALACJE 2024.
  • 14:00 ZSK. Czym jest i do czego służy?
  • 15:30 Branżowe Centrum Umiejętności. Relacja z realizacji projektu.

Polski Dzień Hydraulika to wydarzenia wpisujące się w Międzynarodowy Dzień Hydraulika, ustanowiony przez Światową Radę Hydrauliki (World Plumbing Council). Święto ma podkreślić kluczową rolę branży wodno-kanalizacyjnej dla zdrowia i komfortu społeczności całego świata, w którym wciąż ponad miliard ludzi nie ma dostępu do bezpiecznych dostaw wody, a ponad 4,2 mld – do bezpiecznych toalet! W Polsce dzień ten stanowi okazję do wyrażenia uznania i wdzięczności za umiejętności i pracę polskich instalatorów, a także integracji branży i jej wspólnej refleksji nad przyszłością zawodu instalatora w zmieniającym się świecie.

Dołącz do wydarzenia i świętuj razem z nami (nie zapomnij o rejestracji – napisz na adres: [email protected])

Warto przeczytać także:

Leave a Comment