Nowości Taconova na targach ISH 2023

Nowości Taconova na targach ISH 2023

Dlaczego warto odwiedzić stoisko C44 w Hali 9 podczas targów ISH 2023 we Frankfurcie? Na zwiedzających w dniach 13-17 marca czekają tam nowości Taconova. W tym roku dotyczą przede wszystkim techniki systemowej. Warto zwrócić uwagę na zajmujący wyjątkowo mało miejsca mieszkaniowy węzeł cieplny, moduł świeżej wody, moduł ładowania warstwowego i solarne grupy pompowe.

materiał Partnera Strefy Instalatora – firmy Schiessl Polska


Taconova udoskonaliła swoje produkty i usługi, zwłaszcza w zakresie systemów c.w.u. Na targach specjaliści firmy przedstawią nowy “TN Comfort System” i koncepcje “Plan – Tech – Care”. Ułatwiają one codzienną pracę wszystkim profesjonalistom – także instalatorom podczas montażu.

Innowacyjna stacja świeżej wody… i nie tylko

Taconova pokaże także najważniejsze rozwiązania w zakresie technologii inteligentnego budynku z różnych obszarów produktowych. Wyróżniają się one oszczędnością miejsca, wysoką wydajnością energetyczną, łatwą obsługą i wysoką higienicznością. Są przystosowane do współpracy z BMS (system zarządzenia budynkiem). Integracja przebiega szybko i łatwo, a także pozwala na zdalną konserwację i optymalizację. Szczególnie ciekawe rozwiązanie to wydajna stacja świeżej wody oraz nowy mieszkaniowy węzeł cieplny. Stacja stanowi pierwsze na rynku w pełni elektroniczne urządzenie hybrydowe z interfejsem umożliwiającym integrację z systemem automatyki budynku. Rozwiązanie łączy niewielką głębokość zabudowy, inteligentne funkcje oraz poprawę komfortu i podniesienie higieny wody pitnej.

Pompy obiegowe i cyrkulacyjne – szeroki zakres, wysoka efektywność

Prezentowane nowości Taconova obejmą też szeroki asortyment pomp obiegowych i cyrkulacyjnych. W ofercie firma ma optymalne rozwiązania dla wszystkich zastosowań: ogrzewanie, systemy solarne czy instalacje c.w.u. Pompy Taconova wyróżniają się nie tylko wysoką efektywnością energetyczną, ale też przemyślanymi funkcjami. Bezdławnicowa pompa obiegowa TacoFlow3 GenS jest jedną z najmniejszych na rynku. Dzięki temu doskonale nadaje się do montażu w różnorodnych systemach, tym bardziej, że wyróżnia ją wysokość podnoszenia. Może wynosić nawet do 8,5 metra. Szerokie portfolio techniki pompowej (dla klientów indywidualnych i rozwiązania OEM) przedstaw także siostrzana spółka Taco Italia.

Odwiedzający stoisko zobaczą także sprawdzone, dobrze znane produkty, przeznaczone do równoważenia hydraulicznego. Zawory z serii TacoSetter gwarantują optymalną dystrybucję ciepła w budynkach, zgodną z zapotrzebowaniem, a tym samym oszczędność energii. Będzie można zapoznać się także z wysokiej jakości rozwiązaniami z zakresu techniki armaturowej i ogrzewania płaszczyznowego.

Taconova zaprasza zwiedzających ISH 2023!

Warto poznać nowe produkty i zadać pytanie ekspertom na stoisku. Można również wygodnie umówić się na spotkanie online, poprzez stronę https://www.taconova.com/pl/ish-2023. Dostępne są tam także bezpłatne vouchery, uprawniające do wstępu na teren targów.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment