SolaX Power – inwertery i magazyny energii w ofercie BuyPV

BuyPV SolaX Power inwertery i magazyny energii

BuyPV.eu, oficjalny dystrybutor i importer paneli z listy Tier1, komponentów PV, inwerterów i magazynów energii, przygotował dla swoich odbiorców kolejną możliwość realizowania niezawodnych instalacji PV najwyższej jakości. Do oferty firmy dołączyły właśnie nowatorskie inwertery i magazyny energii, oferowane przez SolaX Power. BuyPV został oficjalnym dystrybutorem marki.

materiał Partnera Strefy Instalatora – firmy BuyPV


SolaX Power oferuje inwertery stringowe i hybrydowe oraz magazyny energii. Rozwiązania te znajdują zastosowanie zarówno w instalacjach PV istniejących, jak i nowych. Ich wysoką jakość potwierdzają liczne certyfikaty. Produkty te wyróżnia także bardzo łatwy montaż i obsługa za pomocą aplikacji SolaXCloud. Co ważne dla klientów końcowych i instalatorów, rozwiązania mogą być dotowane w ramach programu „Mój Prąd 4.0”.

BuyPV zaprasza do współpracy przedsiębiorstwa i nabywców hurtowych, umożliwiając im działanie na rynku zarówno polskim, jak i europejskim. Wśród szerokiej oferty dostępnej na platformie sprzedażowej BuyPV.eu znalazły się także rozwiązania SolaX Power. W oczekiwaniu na dostawę, produkty zostały wystawione do przedsprzedaży.

Kompletna oferta BuyPV to gwarancja stanów magazynowych paneli fotowoltaicznych o wartości 24 MW (dostępność od ręki i w ilościach hurtowych), comiesięczne dostawy paletowe i kontenerowe, wysyłka w ciągu 24 h od zamówienia oraz atrakcyjne warunki dla partnerów – zarówno dla instalatorów, jak i w modelu EPC. Klienci mogą liczyć także na częste promocje i wyprzedaże.

Skorzystaj z oferty, współpracy, doradztwa i dostawy pod same drzwi – sprawdź ofertę e-sklepu BuyPV.eu!

Warto przeczytać także:

Leave a Comment