Enphase Energy dołącza do grona dostawców BayWa r.e. Solar Systems

Enphase Energy dołącza do grona dostawców BayWa r.e. Solar Systems

BayWa r.e. Solar Systems wita w gronie swoich dostawców amerykańskiego producenta mikroinwerterów Enphase Energy! Dzięki współpracy doświadczonego producenta z hurtownią dobrze znającą polski rynek, usługi firmy Enphase zostaną idealnie dopasowane do potrzeb krajowych fachowców.

O Enphase Energy

Kalifornijska firma Enphase od 2006 r. dostarcza klientom na całym świecie rewolucyjne mikroinwertery. W 145 krajach na całym świecie pracują dziś 63 mln mikroinwerterów Enphase. Korzysta z nich 3 mln gospodarstw domowych. Rozwiązania mikroinwerterowe i akumulatorowe tej marki tworzą jeden z najlepszych systemów PV na świecie.

Marka Enphase, kojarzona z innowacyjnością i rozwojem popartym szeroko zakrojonymi badaniami naukowymi, ma na swoim koncie także ponad 300 patentów. Na rynku dostępna jest już pionierska i oferująca najwyższy poziom bezpieczeństwa ósma generacja flagowych mikroinwerterów firmy.

Enphase Energy w sklepie BayWa r.e. Solar Systems

Lato 2023 r. przyniosło huczne rozpoczęcie współpracy jednego z największych dystrybutorów sprzętu fotowoltaicznego z firmą Enphase. Przedstawiciele producenta i jego certyfikowany instalator, a także ponad 100 gości na zaproszenie BayWa r.e. Solar Systems uczciło rozpoczęcie współpracy imprezą w Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu.

Enphase Energy, BayWa r.e. Solar Systems i goście na uroczystej inauguracji współpracy

Od czerwca 2023 r. najinteligentniejsze mikroinwertery w historii (według słów producenta) nowoczesnej serii IQ8 Microinverter są już dostępne na stronach sklepu BayWa r.e.

BayWa r.e. Solar Systems – partner na najwyższym poziomie!

BayWa r.e. to przede wszystkim profesjonalny i zaufany dystrybutor o reputacji stabilnie budowanej na asortymencie najwyższej klasie. W ofercie firmy każdy instalator znajdzie zaufane i certyfikowane komponenty instalacji fotowoltaicznych (bezpośrednio od producentów). Czekają na niego także:

  • platforma zakupowa,
  • szkolenia dla instalatorów,
  • doradztwo techniczne,
  • magazyny o łącznej powierzchni 20 tys. m2,
  • własny system montażowy – novotegra i oparte na nim bezpłatne narzędzie do projektowania instalacji fotowoltaicznych – Solar-Planit.

BayWa r.e. to niemiecka spółka powstała z połączenia doświadczonych firm należących do grupy BayWa, zajmującej się PV, energią wiatru i energią z biomasy, a także sprzedażą energii. W tym roku Grupa BayWa obchodzi stulecie swojej działalności.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment