BayWa r.e. Solar Systems: najlepsza logistyka dla firm instalujących PV

Polska firma BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o., należąca do globalnej spółki BayWa r.e., oferuje firmom instalatorskim w całej Polsce profesjonalną i elastyczną obsługę logistyczną. Na rynku polskim działamy jako hurtownia fotowoltaiczna. Mamy nie tylko biuro sprzedaży, ale też własne magazyny PV, mieszczące się w Polsce.

materiał Partnera Strefy Instalatora – firmy BayWa r.e.


Na naszej platformy zakupowej B2B instalatorzy znajdą tylko wysokiej klasy, zaufane i certyfikowane komponenty instalacji fotowoltaicznych. W portfolio mamy wyłącznie produkty od wiodących producentów z branży. Oferujemy nie tylko moduły PV oraz falowniki i mikroinwertery, ale też magazyny energii i pompy ciepła. Każdy instalator może zamówić także konstrukcje montażową na dach i na grunt, a także optymalizatory, kable i akcesoria. Można nas znaleźć w woj. małopolskim. Siedzibę mamy w Zabierzowie, natomiast nasze mające ponad 20 tys. m2 magazyny – w Modlniczce. Zakupy można odebrać osobiście (zapraszamy!) lub otrzymać wysyłkowo.

Niezawodna logistyka

Oferta BayWa r.e. Solar Systems to nie tylko znakomite produkty – to także elastyczna, godna zaufania usługa logistyczna zapewniająca bezproblemową obsługę każdego zamówienia. Magazyny w Modlniczce nie tylko mają dużą powierzchnia (20 tys. m2), ale też są dostosowane do potrzeb wymagającego sprzętu fotowoltaicznego. Towar jest bezpieczny na każdym etapie magazynowania i transportu. Możesz także liczyć na zaangażowanie naszego zespołu w staranne i sprawne przygotowanie Twojego zamówienia. Zobacz, jak przygotowujemy Twoje zamówienia!

novotegra – montuj szybko i prosto!

Oferta BayWa r.e. to nie tylko zakupy – to także autorski, najbardziej efektywny na rynku system montażowy do PV – novotegra. System powstał w ścisłej współpracy z instalatorami. Wysłuchaliśmy wielu opinii o dostępnych systemach i przyglądaliśmy się istniejącym rozwiązaniom. Powstał produkt umożliwiający szybki i prosty montaż, a także wolny od problemów zgłaszanych przez instalatorów.

novotegra jest rozwiązaniem uniwersalnym i bezpiecznym. Jako system montażowy sprawdzi się na każdym rodzaju dachu. Całość systemu składa się zaledwie z 5 elementów – dzięki temu trudno się pomylić, a jednocześnie łatwo dobrać kombinację, która stanowić będzie znakomity system na każdy dach.

>> więcej o systemie montażowym novotegra.

Bezpłatne narzędzie planistyczne

Webowy program do projektowania Solar-Planit umożliwia łatwe, intuicyjne zaprojektowanie całej instalacji fotowoltaicznej. “Całej”, czyli nie tylko systemu montażowego, ale też systemu akcesoriów i akumulatorów i akcesoriów – w formule „od A do Z”.

>> więcej o programie Solar-Planit

Partnerska współpraca z BayWa r.e. Solar Systems

BayWa r.e. Solar Systems ma dla swoich klientów kompleksowe rozwiązanie:

Jesteśmy częścią BayWa Group, działającej na całym świecie od ponad 100 lat, z siedzibami w 44 krajach.

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.
u;. Krakowska 390
32-080 Zabierzów

e-mail: [email protected]
sklep: sklep.baywa-re.pl

Facebook | Linkedin | YouTube

Warto przeczytać także:

Leave a Comment