Trzecia majówka dla instalatorów – czyli Targi Grupy SBS 2024

IX Targi Grupy SBS 2024

Długi weekend na początku maja, kolejna majówka w ostatnie dni miesiąca… i jeszcze jedna po drodze, czyli 21-22 maja 2024 roku. Zapraszamy instalatorów branży sanitarnej, grzewczej i OZE do Strykowa na grilla, spotkanie z firmami, konkursy i inne niespodzianki. Mówiąc krótko – na Targi Grupy SBS 2024.

W 2024 roku odbędą się IX Targi Grupy SBS! Tym razem na jednej z fajniejszych imprez dla instalatorów spotykamy się 21-22 maja 2024 roku, tradycyjnie w Strykowie k. Łodzi. Na miejscu pojawią się najważniejsze firmy branżowe (instalacje sanitarne i grzewcze oraz sieci zewnętrzne) z ofertą skierowaną wyłącznie do profesjonalistów.

Targi Grupy SBS 2024 – święto branży instalacyjnej

Grupa SBS tradycyjnie stworzy przestrzeń fachowych rozmów i wymiany informacji techniczno-handlowych i miejsce spotkań dla instalatorów, hurtowników, projektantów oraz przedstawicieli szkół i uczelni technicznych. Uczestnicy programu lojalnościowego Grupy SBS Integris+ znajdą dla siebie specjalne miejsce. Grupa SBS i zaproszeni wystawcy zadbają też o dobrą zabawę podczas licznych konkursów.

Targi Grupy SBS 2024 - wystawcy

Dojazd i poczęstunek także po stronie organizatora

O dojazd na miejsce tradycyjnie zatroszczą się hurtownie Grupy SBS. Akcja Autokarowa to bezpłatny dojazdu busami i autobusami. Wystarczy zgłosić się do swojej Hurtowni Grupy SBS, z którą współpracuje się na co dzień. Nie trzeba się martwić także o poczęstunek. Strefa gastronomiczna zapewni wszystkim gościom bezpłatny poczęstunek grillowy pod chmurką (i w namiocie w razie gorszej pogody).

Sprawdź także, jak było w zeszłym roku na rekordowej edycji Targów!

Warto przeczytać także:

Leave a Comment