Targi Grupy SBS 2023 – ważna kwietniowa data dla instalatora

Targi Grupy SBS 2023 - Stryków k. Łodzi, 25-26 kwietnia 2023. J

W tegorocznym kalendarzu targowym koniecznie trzeba umieścić 25-26 kwietnia. W tych dniach w samym centrum Polski (podłódzki Stryków) odbędą się Targi Grupy SBS 2023. To już ósma odsłona tej imprezy targowej, organizowanej specjalnie dla instalatorów.

Targi Grupy SBS wracają po czterech latach przerwy. Skierowane są głównie do instalatorów instalacji sanitarnych i grzewczych. Goście to przede wszystkim przedstawiciele firm współpracujących z Hurtowniami Partnerskimi Grupy SBS, ale oczywiście nie tylko. Ze względu na taki właśnie profil zwiedzających, wiele firm specjalizujących się w ofertach dla wykonawców, to właśnie wydarzenie uważa za jedne w najważniejszych w kalendarzu targowym. Targi Grupy SBS 2023 to ekspozycja 100 wystawców – pełna lista wystawców dostępna jest tutaj.

Dzięki bezpośrednim rozmowom, instalatorzy mogą podzielić się swoimi doświadczeniami z produktami firm. Wystawcy czekają zarówno na informacje zwrotne dotyczące zastosowania produktów, jak i na sygnalizowanie zawodowych potrzeb instalatorów. Dzięki temu mogą doskonalić skierowaną do tej grupy profesjonalistów ofertę. Zwykle wiosna to także dobry czas na poznanie nowości firmowych – a także na integrację. Organizatorzy zaplanowali nie tylko ekspozycje ważnych firm branżowych, ale także szereg innych wydarzeń, konkursów i imprez towarzyszących.

Za sprawą sieci Hurtowni Partnerskich Grupy SBS na targi w komfortowych warunkach swobodnej przedtargowej atmosferze dotrze ponad 3 tys. instalatorów z terenu całego kraju. Wszystko za sprawą Akcji Autokarowej, której szczegóły będą znane wkrótce.

Sprawdź, gdzie jest Twoja najbliższa Hurtownia Partnerska Grupy SBS!


Piszemy także o innych targach branżowych:

  • HVAC EXPO 2023: Międzynarodowe Targi Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji | konferencja HVACR 360 – Premiery, trendy, legislacje.
  • ENEX 2023: Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii.

Warto przeczytać także:

Leave a Comment