Pomóż Mai walczyć z glejakiem. Przekaż 1,5% podatku!

Pomóż Mai walczyć z glejakiem. Przekaż 1,5% podatku!

Maja, córka naszych Przyjaciół z branży, ma 11 lat. Uwielbia tańczyć, śpiewać i chodzić do szkoły. Brzmi bardzo zwyczajnie, ale dla rodziny Mai takie nie jest. Od kilku lat ich życie naznaczone jest walką z guzem mózgu – glejakiem struktur wzrocznych. Dziewczynka bardzo dzielnie, nie tracąc radości życia, znosi ciężkie leczenie. Niestety, operacja i chemioterapia okazały się niewystarczające – po 3 miesiącach od operacji guz odrósł. Szansą dla Mai jest kosztowne leczenie wspomagające w Niemczech. Możesz wesprzeć Maję i jej Rodziców w walce o zwykłe życie!

Maja jest pacjentką Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i podopieczną Fundacji „Nasze Dzieci” przy Klinice Onkologii tego szpitala. Przeszła poważną operację i przyjmuje cotygodniową chemioterapię. To ciężkie, heroicznie przyjmowane przez Maję leczenie, okazało się niestety niewystarczające. Guz odrósł, a następstwem tego jest pogarszający się wzrok.

Dzięki determinacji Rodziców Maja rozpoczęła nowoczesną terapię wspomagającą w Niemczech. Otrzymuje komórki dendrytyczne (zawierające antygeny nowotworowe) i wirusy onkolityczne (wirusy wyspecjalizowane w niszczeniu komórek nowotworowych). Ich działanie jest bardzo skuteczne, ale terapia z ich wykorzystaniem to bardzo duży koszt. Jeden cykl to koszt ponad 14 tys. euro, a leczenie wymaga co najmniej kilku takich cykli…

To może się udać także dzięki Twojej pomocy!

Jeśli chcesz wspomóc Maję i jej Rodziców w leczeniu, możesz przekazać 1,5% podatku lub złożyć darowiznę na konto Fundacji „Nasze Dzieci”.

1,5% podatku na rzecz leczenia Mai

W rocznym zeznaniu PIT podaj:

  • w rubryce Numer KRS: 0000249753;
  • w rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE/ Cel szczegółowy 1,5% – MAJA GONERA.

Darowizna wspomagająca leczenie Mai

  • odbiorca: Fundacja „Nasze Dzieci przy Klinice Onkologii w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.
  • numer konta: 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630
  • tytuł darowizny: darowizna dla MAJA GONERA.

Strefa Instalatora i inne tytuły Grupy MEDIUM wspierają leczenie Mai. Przyłącz się do nas – każda wpłata ma znaczenie. Dziękujemy!

Leave a Comment