Targi Grupy SBS już 25-26 kwietnia!

Targi Grupy SBS już 25-26 kwietnia!

Zbliżają się Targi Grupy SBS 2023. Już 25-26 kwietnia Strykowie niedaleko Łodzi odbędzie się ósma odsłona tej imprezy targowej, organizowanej specjalnie dla instalatorów sanitarnych i grzewczych.

Targi Grupy SBS wracają po czterech latach przerwy. Skierowane są głównie do instalatorów instalacji sanitarnych i grzewczych. Goście to przede wszystkim przedstawiciele firm współpracujących z Hurtowniami Partnerskimi Grupy SBS, ale oczywiście nie tylko. Ze względu na taki właśnie profil zwiedzających, wiele firm specjalizujących się w ofertach dla wykonawców, to właśnie wydarzenie uważa za jedne w najważniejszych w kalendarzu targowym. Targi to ekspozycja 100 wystawców – pełna lista wystawców dostępna jest tutaj.

Dzięki bezpośrednim rozmowom, instalatorzy mogą podzielić się swoimi doświadczeniami z produktami firm. Wystawcy czekają zarówno na informacje zwrotne dotyczące zastosowania produktów, jak i na sygnalizowanie zawodowych potrzeb instalatorów. Dzięki temu mogą doskonalić skierowaną do tej grupy profesjonalistów ofertę. Zwykle wiosna to także dobry czas na poznanie nowości firmowych – a także na integrację. Organizatorzy zaplanowali nie tylko ekspozycje ważnych firm branżowych, ale także szereg innych wydarzeń, konkursów i imprez towarzyszących.

Za sprawą sieci Hurtowni Partnerskich Grupy SBS na targi w komfortowych warunkach swobodnej przedtargowej atmosferze dotrze ponad 3 tys. instalatorów z terenu całego kraju. Wszystko za sprawą Akcji Autokarowej, której szczegóły będą znane wkrótce.

Sprawdź, gdzie jest Twoja najbliższa Hurtownia Partnerska Grupy SBS!

Warto przeczytać także:

Leave a Comment