Ceramika łazienkowa Geberit – nowości 2021

Ceramilka łazienkowa Geberit - nowości 2021

Ceramika łazienkowa Geberit poszerzyła się w 2021 roku o kolejne atrakcyjne rozwiązania. Wiosną w katalogu Geberit debiutują zupełnie nowe produkty – wanny i brodzik – oraz modele misek wc, umywalek i mebli uzupełniające istniejące już serie. Tak, aby każdy znalazł wyposażenie idealnie dopasowane do swoich potrzeb.Innowacyjne rozwiązania połączone z dobrym wzornictwem to znak rozpoznawczy marki Geberit.

Ceramika łazienkowa Geberit – wanny Soana i Tawa

Oba modele wanien wykonano z akrylu. Jest to materiał dużo przyjemniejszy dla skóry niż stal, dłużej utrzymujący pożądaną temperaturę wody, a także odporny na uszkodzenia. Dzięki temu będą wyglądać jak nowe przez lata! Niezaprzeczalnym atutem nowych wanien Soana i Tawa jest niezwykle estetyczny i efektowny wygląd.

Soana ma organiczną formę z obłymi krawędziami, cienkimi rantami i wyprofilowanym oparciem, które gwarantuje wygodną pozycję podczas kąpieli. Odpływ wannowy Geberit PushControl umiejscowiony na środku lub z boku wyróżnia się płaską konstrukcją, która podwyższa komfort podczas użytkowania wanny. Wanna Soana dostępna jest w 7 wariantach, można dobrać odpowiedni model zarówno do małej, jak i dużej łazienki.

Wanna Soana. Fot. Geberit

Wanna Tawa to rozwiązanie polecane zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Efektowny design łączący wyraziste, zewnętrzne krawędzie i łagodne linie wewnętrzne nadają nowoczesny wygląd i niezwykłą wygodę. Idealnie wyprofilowane siedzisko pozwala zażywać długich, wygodnych kąpieli i poczuć się jak w SPA. Model Tawa, podobnie jak Soana, jest dostępny w wersji z odpływem na środku lub z boku.

Wanna Tawa. Fot. Geberit

Ultrapłaski brodzik Olona

Kolejną nowością w katalogu Geberit jest designerski brodzik Olona, idealnie wpisujący się w aktualne wnętrzarskie trendy. Wykono go z żywicy kamiennej – materiału wysokowydajnego, trwałego i masywnego. Pokryto go żelkotową, antypoślizgową powłoką, dzięki której jest przyjemny w dotyku. Powłoka jest odporna na działanie czynników mechanicznych, takich jak ścieranie, uderzenia czy zarysowania. Brodzik zachwyca eleganckim wyglądem – matowym, białym kolorem i efektownym odpływem z chromowaną otoczką. Pod pokrywą odpływu znajduje się koszyczek na włosy, który nie tylko gwarantuje drożność, ale i zwiększa poziom higieny. Brodzik Olona jest dostępny w różnych rozmiarach, co sprawia, że z łatwością można znaleźć ten najbardziej pasujący do naszej łazienki. Model ten może być całkowicie lub częściowo wpuszczony w podłogę. Brodzik jest łatwy w utrzymaniu w czystości, do codziennej pielęgnacji wystarczy użyć miękkiej ściereczki oraz wody. Olona to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które stawiają na efektowne wzornictwo, ale i jakość. Brodzik objęty jest 10-letnią gwarancją.

Rozszerzona seria Nova Pro Premium

Umywalki oraz meble z serii Nova Pro Premium szturmem zdobyły rynek w zeszłym roku. Teraz umywalki nablatowe są dostępne w indywidualnej sprzedaży. Zachwycają efektownym wzornictwem, a równocześnie są szalenie funkcjonalne. Wykonane z najwyższej jakości ceramiki są łatwe w utrzymaniu w czystości oraz odporne na drobne uszkodzenia i zarysowania. Warto zwrócić uwagę na model Slim Rim z rantem o wysokości jedynie 17 mm, który sprawia, że umywalka stanowi elegancką, minimalistyczną całość wraz z szafką, na której jest zamontowana.

Umywalka Nova Pro Premium. Fot. Geberit

Nowością są również umywalki Nova Pro o szerokości 40 cm, doskonale nadające się do montażu na wąskich szafkach w niewielkich łazienkach. Umywalka o odległości do ściany 40 cm jest wygodna, mimo że zajmuje mało miejsca. Podobnie jak nowa, krótka miska wc Rimfree o prostokątnym kształcie – długość od ściany do krawędzi to jedynie 49 cm – ten model również został stworzony z myślą o małych przestrzeniach. W serii Nova Pro Premium dostępny jest także WC-kompakt z owalną, krótką miską (całość ze spłuczką Rimfree ma jedynie 60 cm).

Źródło: Geberit

Warto przeczytać także:

Leave a Comment